0

Honor ma na swoim koncie wiele udanych smartfonów średniopółkowych. Do takich na pewno należy model Honor 8X (oczywiście wraz z większym bratem). Niedawno dowiedzieliśmy się o nachodzącym następcy wyżej wymienionego smartfona. Dziś znamy już o wiele więcej szczegółów na temat następnej generacji.

Nowe informacje o nadchodzących modelach zostały opublikowane na portalu Weibo przez firmę Huawei pod marką Honor. W ten sposób dowiedzieliśmy się wielu ciekawych szczegółów. Wygląda na to, że nie będą się one znacznie różnić od siebie.

Omawianie zacznijmy od ekranu. Ten w obu modelach ma mieć taką samą przekątną – 6,59 cala. Zachowają również taką samą rozdzielczość FHD + przy 2340 x 1080 pikseli. Będą to ekrany pozbawione wszelkiego rodzaju wcięć – zamiast tego znajdziemy moduł aparatu wysuwany z obudowy. Zatem całość zapowiada się nowocześnie.

Zajrzyjmy do środka nadchodzących smartfonów Honor. Procesorem zastosowanym w nich będzie Kirin 810. Zastąpi on w portfolio producenta układ Kirin 710, a jednocześnie będzie konkurować ze Snapdragonem 730. Do mocnego procesora dołączy 6 GB pamięci RAM.

Wygląda na to, że jedyną różnicą pomiędzy modelem bazowym i Pro będzie aparat. Smartfony z serii 9X dostaną główny moduł o rozdzielczości 48 Mpx. Dołączy do niego obiektyw 2 Mpx, prawdopodobnie dla lepszego efektu bokeh. Tutaj kończy się pakiet modelu bazowego w kwestii aparatu tylnego. Model z Pro w nazwie dostanie jeszcze trzecie oczko – 8 Mpx. Zapowiada się ono na obiektyw szerokokątny. Aparat do selfie w obu modelach będzie mieć 16 Mpx.

Do kompletu informacji o smartfonach Honor umieścił jeszcze grafiki zdradzające ich wygląd. Seria 9X nie ma już zatem nic do ukrycia. Premiera odbędzie się 23 lipca.

Źródło: pocketnow.com

Samsung Galaxy Watch Active – recenzja

Wcześniejszy wpis

Asus już niedługo pokaże ROG Phone 2

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android