0

W tym roku Sony ma do zaoferowania w średniej półce cenowej ciekawe modele. Seria Xperia 10, bo o niej mowa, kusi przede wszystkim nietuzinkowym wyglądem frontu, oraz podłużnym kształtem. Te urządzenia mogą się zatem podobać. Wygląda na to, że ich kolejna generacja jest już widoczna na horyzoncie.

Design nowej generacji smartfonów japońskiego producenta nie ulegnie zmianom. Front nadal nieszablonowo uzyska podłużny ekran z cieniutką ramką dolną, oraz grubym „czółkiem”. Ten pomysł na pewno wyróżnia się na tle konkurencji. Sam ekran najprawdopodobniej będzie mieć przekątną 6 cali, oraz rozdzielczość FHD+ w proporcjach 21:9.

Wnętrze modelu ulegnie zmianie. Nowy model dostanie prawdopodobnie procesor Snapdragon 710, wspierany przez 4 lub 6 GB pamięci RAM, a także 64 lub 128 GB pamięci na dane użytkownika. Z tyłu lekką stylistyczną wariacją będzie obudowa aparatu wystająca z obudowy. Zmieści ona dwa aparaty, rzekomo 12 Mpx. Będzie to kombinacja ultraszerokokątny moduł wraz z teleobiektywem. Warto dodać, że zostanie zachowane wejście MiniJack 3,5 mm.

Jak zatem widzimy seria Xperia 20 od Sony nie będzie się wiele różnić od poprzedników. Do tej pory zauważoną zmianą jest ponowne połączenie przycisku blokady z czytnikiem linii papilarnych na boku obudowy. Zapowiada się zatem na dobrą propozycję w średniej półce cenowej. Premiera odbędzie się pewnie klasycznie dla Sony w drugiej połowie roku, wraz z kolejnym modelem flagowym.

Źródło: gsmarena.com

Czy Apple stworzy rewolucyjne okulary AR?

Wcześniejszy wpis

Jak będzie wyglądać iPhone w 2021 roku?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android