0

Apple w ostatnim czasie nie wprowadza większych innowacji do świata smartfonów. Raczej stosuje pomysł podglądania pomysłów konkurencji, oraz doprowadzania ich do perfekcji. Tak było np. z FaceID. Jednak nie zapominajmy, że kiedyś to właśnie ta marka narzucała bieg technologii. Czy taka sytuacja może znów mieć miejsce?

Apple bez wątpienia ma pomysły na nowe urządzenia, które być może staną się nowymi produktami codziennego użytku. Sam dyrektor generalny firmy Tim Cook twierdzi, że przyszłość technologii widzi w wirtualnej rzeczywistości. Ten dział zamierza rozwijać Apple w najbliższym czasie. Do tej pory dowiedzieliśmy się o pomyśle na futurystyczne okulary.

apple

Obecnie projekt ten jest pewną niewiadomą. Pojawiły się nowe informacje z Tajwanu sugerujące, że firma przerwała pracę nad projektem okularów AR. W tej sytuacji wyjścia mogą być dwa: producent mógłby wznowić rozwój po znalezieniu sposobu na pokonanie napotkanych przeszkód, albo całkowicie anulować ten pomysł.

Pojawia się również zdanie przeciwne. Pochodzi ono od znanego specjalisty marki – Ming Chi Kuo. Twierdzi on, iż projekt nadal jest w fazie rozwoju. W maju powiedział nawet, że okulary AR firmy Apple zbliżają się do etapu produkcji, a ten ma ruszyć w roku 2020.

Niezależnie od tego, która wersja jest prawdziwa, pomysł na okulary AR wydaje się być bardzo ciekawą nowinką. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje, a być może niedługo na premierę.

Źródło: pocketnow.com

Kolejne zdjęcia Google Pixel 4 XL

Wcześniejszy wpis

Xperia 20, czyli kolejny średniak od Sony

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy