0

Chińska marka Xiaomi cały czas rozbudowuje swoje portfolio. Z początkiem roku pojawiła się nowa submarka Redmi, która została przygotowana z myślą o tych, którzy nie chcą wydawać majątku na swoje smartfony. Na przestrzeni kilku miesięcy mogliśmy poznać między innymi Redmi Go, Redmi 7, Redmi K20 Pro czy właśnie Note 7. Każdy z tych smartfonów jest w jakiś sposób ciekawy, a przy swojej półce cenowej zachowuje świetny stosunek ceny do jakości. Wśród wcześniej wymienionych telefonów największą popularnością cieszy się bez wątpienia Redmi Note 7.

Chińczycy już dobre kilka miesięcy temu informowali, że Redmi Note 7 sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy. Teraz ten wynik został znacząco poprawiony. Najnowsze informacje sugerują, że telefon ten na całym świecie został sprzedany w ponad 15 milionach egzemplarzy. Wynik świetny, ale powiem szczerze, że nie dziwię się w Polsce ten telefon jest dostępny za około 800 zł w zależności od wersji, a oferuje bardzo dobrą specyfikację i świetne wykonanie. Niewiele smartfonów w podobnej cenie może konkurować z tym modelem od Xiaomi.

Myślę, że model ten będzie się świetnie sprzedawał aż do premiery jego następcy czyli Redmi Note 8, a ta dopiero będzie w 2020 roku, najpewniej na początku, więc możliwe, że do tego czasu wynik ten zostanie podwojony. Jeśli chcecie zaznajomić się z naszą recenzją Redmi Note 7 zapraszamy pod ten link.

Źródło: gsmarena.com   

O Galaxy A90 wiemy prawie wszystko, będzie to ciekawy smartfon

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Tab A – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android