sony

Sony pokazało nowe ciekawe słuchawki bezprzewodowe

Sony to marka o szerokim polu działania. Jej produkty znaleźć możemy wielu działach. Nie zapominajmy, że od dawna jest to znany producent w świecie sprzętu muzycznego. W tym dziale marka również stara się wprowadzać nowe ciekawe produkty. Dziś wspomnimy o kolejnym z nich.

Jednym z działów, gdzie Sony jest zaufanym wyborem, jest półka ze słuchawkami. Produkty z logo tej marki zazwyczaj są dobrej jakości. Sony przedstawiło dziś nową generację bezprzewodowych słuchawek o nazwie WF-1000XM3. Dołączyły one do rodziny produktów 1000X.

Sony

Ten produkt na pewno wyróżnia ciekawa bezprzewodowa forma. Czerpie ona lekko inspirację z AirPods od Apple. Słuchawki te są produktem wysokiej klasy. WF-1000XM3 wyposażony jest w technologię Dual Noise Sensor firmy Sony, współpracującą z nowym procesorem redukcji szumów HD QN1e, a także dwoma mikrofonami do filtrowania otoczenia/hałasu otoczenia. Pasmo przenoszenia wynosić będzie 20 Hz – 20 000 Hz.

Połączenie słuchawek z telefonem odbywa się oczywiście za pomocą Bluetooth. Sony zapewnia również o wytrzymałej baterii. Ta ma zapewnić długie działanie. Także ładowanie gadżetu ma być szybkie i sprawne. Według producenta w 10 minut ładowarka wypełni 90 procent baterii.

Produkt będzie dostępny w kolorze srebrnym i czarnym. Od sierpnia będzie można je kupić za 229,99 dolarów amerykańskich. Zamówić będzie je można w sklepie Sony, lub na Amazon czy Best Buy.

Całościowo produkt zapowiada się na ciekawą propozycję w swojej klasie.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Telekomunikacja Polska „znika” – pozostaje Orange