nokia

Nokia pokaże kolejny model z interesującym designem?

Nokia 9 PureView była modelem, w którym producent zaciekawił pomysłowym ułożeniem aparatów z tyłu. Dzięki takiemu designowi smartfon wyróżnił się na tle innych. Dziś dowiadujemy się o kolejnym modelu od tego producenta, który może zaciekawić wyglądem tyłu.

Nowy model nie ma jeszcze nazwy, lecz zyskał przydomek Nokia Daredevil. Będzie to model ze średniej półki cenowej. Na zdjęciach możemy zobaczyć jak wygląda model z zewnątrz. Front wygląda mniej pomysłowo – taki pomysł widzieliśmy wiele razy. Mowa oczywiście o połączeniu kropelkowy notch + podbródek. Jednym małym wyróżnikiem jest logo Nokia w dolnej części obudowy.

Z tyłu jednak robi się bardziej ciekawie. Uwagę zwraca obudowa obiektywów aparatu. Trzy moduły wraz z diodą LED zostały ułożone w kwadrat, a otacza je obudowa w kształcie okręgu. Pod nią znalazł się czytnik linii papilarnych. Ten pomysł wygląda ciekawie, ale podobne rozwiązanie widzieliśmy już u konkurencji.

Co więcej wiemy o nadchodzącym modelu z logiem Nokia? U dołu znajdziemy port USB-C. Sam ekran zostanie wykonany w technologii LCD. Wewnątrz znajdziemy procesor Snapdragon 710 lub 730. Główny moduł aparatu tylnego będzie mieć rozdzielczość 48 Mpx, oraz światło f/1.8.

Te informacje świadczą, że będzie to model z wyższej części średniej półki cenowej. Data jego premiery nie jest jeszcze znana, lecz nastąpi pewnie niedługo.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
oneplus
Kolejne informacje o OnePlus 8 Pro!