0

Opaski sportowe to dobry zamiennik dla klasycznego smartwatch’a. Przyciągają do siebie przede wszystkim niższą ceną. W tym segmencie króluje Xiaomi, ze swoim MiBand. Nie są to jednak jedyne ciekawe propozycje w tym dziale. Na horyzoncie widać kolejną, tym razem od Honor.

Marka Honor ma na swoim koncie kilka ciekawych smartbandów. Obecnie najnowszym modelem jest Honor Band 4, lecz niedługo poznamy model z cyferką 5 w nazwie. Dyrektor generalny marki Zhao Ming ostatnio opublikował obrazek ukazujący najnowszą generację urządzenia.honor

Oczekuje się ogromnego ulepszenia wewnętrznych elementów względem poprzednika. Design nie ulegnie wielkiej zmianie. Zachowa okrągły przycisk na wyświetlaczu, aby ułatwić nawigację.

Główne zmiany znajdą we wnętrzu. Dotychczasowe funkcje znajdziemy wciąż na pokładzie. Nadal doświadczymy np. monitorowania tętna. Zhao Ming w swojej zapowiedzi zasugerował, że Honor Band 5 będzie wyposażony w ulepszone funkcje. Jednym z nich jest zdolność do pomiaru poziomu tlenu we krwi, wykrywanie zmęczenia i apatii, rejestrowanie słabego snu, a nawet wykrywanie hipoksemicznych zawrotów głowy. Te funkcje mogą się okazać bardzo pomocne w codziennym życiu.

CEO firmy nie ujawnił konkretnej daty premiery nowego Banda 5. Pogłoski sugerują jednak, że nastąpi ona w tym samym momencie co premiera Honor 9X. Smartfon jest zapowiadany na 23 lipca. Będzie to podobna sytuacja co rok temu – wraz z Honorem 8X poznaliśmy Honor Band 4. Być może tak samo będzie w tym roku.

Źródło: gizchina.com

Oppo K3 już niedługo będzie dostępny w Indiach

Wcześniejszy wpis

Sony pokazało nowe ciekawe słuchawki bezprzewodowe

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy