0

Wydawać by się mogło, że tak właściwie sezon ogórkowy w pełni. Lipiec się już zaczął, pogoda za oknem piękna (czasem aż za mocno praży), a z reguły do tej pory lipiec i sierpień to był okres gdzie jednak większość producentów sprzętów mobilnych zbroiło się do jesiennych premier. Jednak ostatnie trendy wskazują, że już ten okres ogórkowy tak właściwie został skrócony do absolutnego minimum. Czego dowodem jest chociażby właśnie zapowiedziana oficjalna premiera od koreańskiego producenta.

samsung galaxy note 10 event

Mowa tutaj oczywiście o Samsungu Galaxy Note 10, który według oficjalnych już informacji zostanie po raz pierwszy zaprezentowany na evencie w Nowym Jorku. Czekać na to wydarzenie nie będziemy musieli długo, bowiem według grafiki, która pojawiła się na kanałach social media Samsunga impreza ma rozpocząć się już 7 sierpnia. Paradoksem jest to, że w ubiegłym roku w ten sam dzień miał premierę Note 9. Co jeszcze możemy wywnioskować z grafiki? Powrót S-Pena, jednak ten element nie jest dla nikogo zaskoczeniem, mimo wszystko to znak rozpoznawczy całej serii Galaxy Note, więc zdziwiłbym się mocno gdyby Samsung postanowił z niego zrezygnować. Natomiast drugi z  elementów, na który warto spojrzeć wskazuje wcześniej wspominany przeze mnie rysik. Mowa tutaj o pojedynczym obiektywie aparatu, który na całej grafice został umiejscowiony centralnie. Może to oznaczać, tylko tyle, że tak jak donosiły pierwsze przeciekowe informacje związane z Galaxy Note 10, to przedni aparat będzie ulokowany na środku górnej belki, a nie jak to miało miejsce w linii Galaxy S10 po prawej stronie.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze stajni koreańskiego producenta. Na szczęście wygląda na to, że na Galaxy Note 10 nie będziemy musieli czekać zbyt długo – nieco ponad miesiąc. Czekacie na najnowszą generację phabletów od Koreańczyków? Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają założenia Galaxy Note 10.

Źródło: phonearena.com

Jaki smartfon wybrać do 1500 złotych? (czerwiec 2019)

Wcześniejszy wpis

Huawei Mate 30 Pro z ciekawą nowością

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android