0

Producenci sprzętu mobilnego prześcigają się w szukaniu nowych rozwiązań do swoich smartfonów. Najczęściej testerami takich „ficzerów” są użytkownicy flagowców. To oni jako pierwsi dostają takie rozwiązania, bowiem ich telefony są po prostu najdroższe. Dlatego też chociażby czytniki linii papilarnych pod ekranem są aktualnie jedynie we flagowcach, chociaż to może się dosyć szybko zmienić. W przypadku oprogramowania sytuacja wygląda zupełnie inaczej, tutaj owszem również flagowce dostają najpierw odpowiednie rozwiązanie. Producent chwali się nowościami, a później przechodzą one na średniaki i budżetowe modele i ponownie twórcy chwalą się nowościami tylko, że teraz w kontekście „Patrzcie, teraz nasze tańsze smartfony mają rozwiązania flagowców”. Takie podejście nie dotyczy wszystkich producentów, choć powiem szczerze, że jest to naturalne i myślę że żadna ze stron na nim nie traci. Dlatego też piszę o najnowszej aktualizacji do Samsunga Galaxy A50, która przynosi kilka rozwiązań znanych z flagowców.

Mowa tutaj o dwóch rozwiązaniach związanych z aparatem. Pierwszy dotyczy Night Mode, czyli trybu robienia zdjęć w nocy. Drugi z kolei połączony jest z nagrywaniem materiałów wideo i dotyczy trybu slow motion. Oba te ficzery mocno podrasowują aparat w Galaxy A50, a myślę że Koreańczycy będą chcieli zaimplementować więcej rozwiązań znanych ze swoich flagowców do średniej półki. Prócz wcześniej wspomnianych nowości update przynosi ze sobą również najnowsze łatki zabezpieczeń.

Aktualizacja do Samsunga Galaxy A50 pojawiła się jak na razie w Indiach, ale myślę że to kwestia maksymalnie tygodnia, dwóch, by ten update pojawił się na smartfonach w Europie i w Polsce. Dajcie znać jeśli update zawita na Wasz telefon.

Źródło: pocketnow.com

Oppo RX17 Pro – recenzja

Wcześniejszy wpis

Jaki smartfon wybrać do 1500 złotych? (czerwiec 2019)

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android