0

Lenovo już jakiś czas temu pokazało światu swoje modele Z6 Pro, oraz dodatkowe dwie wersje. Są to na pewno ważne modele dla marki. Do pełni rodziny brakuje jeszcze modelu bazowego, czyli Z6. Widzimy go już na horyzoncie co raz bliżej.

Model bazowy wpasowuje się w obecną modę wśród producentów. Najczęściej poznajemy model flagowy wraz z jego dodatkową wersją Pro, wzbogaconą o kilka cech przewyższających bazowy smartfon. Tak będzie również z Lenovo, a Z6 znajdzie się lekko niżej w hierarchii niż Z6 Pro.

Dzisiejsze informacje mówią o frontowej części smartfona, czyli ekranie. To dzięki niemu używamy nasz telefon, dlatego pełni on znaczącą rolę. Co przygotuje dla nas Lenovo w Z6? Będzie to ekran w klasycznym kształcie. U dołu znajdziemy podbródek, a na górze notch w kształcie kropli. Jego przekątna wyniesie 6,39 cala, a zajmie on 93,1% przedniej części urządzenia. Sama matryca zostanie wykonana w technologii OLED.

lenovo

Ekran będzie oferować szeroką gamę barw. Wspierał będzie technologie HDR10 i DCI-P3. Ponadto jego maksymalna jasność wynosi 600 nitów i będzie odświeżany z częstotliwością 120 Hz. Zyska również skaner linii papilarnych zatopiony w dolnej części. Całość przykryje prawdopodobnie Gorilla Glass 6.

Wygląda na to, że Lenovo Z6 będzie się mógł poszczycić dobrej jakości ekranem. Pozostaje tylko czekać na jego oficjalną premierę.

Źródło: gsmarena.com

Czy iPhone’y zmienią swój wygląd?

Wcześniejszy wpis

Pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy Note 10+

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android