0

Samsung na przestrzeni ostatnich miesięcy ma spore problemy związane ze składanym modelem. Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję poznać oficjalnie Samsunga Galaxy Fold. Mimo szumnych zapowiedzi, formalnie do tej pory telefon ten nie pojawił się w standardowej sprzedaży, a w między czasie został wycofany z rynku właśnie ze względu na problemy ze składanym wyświetlaczem. Rozwiązanie to widać sprawiało problemy nie tylko koreańskiemu producentowi, bowiem również Huawei nieco przesunął premierę swojego urządzenia. Jednak widać Samsung nie chce pogrzebać składanych telefonów i już teraz szykuje dla nas nową generację Galaxy Fold.

Jakie nowości ma przynieść ze sobą Galaxy Fold 2? Według pierwszych przeciekowych informacji ekran w najnowszej generacji urządzenia ma mieć przekątną ośmiu cali, co nie jest ogromną zmianą. Dla przypomnienia poprzednik po rozłożeniu miał wyświetlacz o przekątnej 7,3 cala. Drugą ważniejszą nowością będzie wsparcie dla rysika S-Pen. Czyżbyśmy w niedalekiej przyszłości poznali Samsunga Galaxy Fold Note? Cóż jak na razie nie wiemy na ile te powyższe plotki możemy traktować poważnie.

Kiedy najnowszy składany telefon – Galaxy Fold 2 może ujrzeć światło dzienne? Plotki wskazują, że Koreańczycy mogą zaprezentować telefon jeszcze w grudniu bieżącego roku lub na początku przyszłego. Jednak doświadczenie z poprzednią generacją urządzeń może wskazywać, że to bardzo optymistyczna wersja, a w praktyce telefon ten pojawi się na sklepowych półkach w połowie 2020 roku.

Źródło: phonearena.com

LG prezentuje nową linię smartfonów W

Wcześniejszy wpis

Oppo Reno Z już niedługo w Europie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android