0

Koreański producent nie ma w ostatnim czasie najlepszej passy. Najnowsze smartfony sprzedają się dosyć przeciętnie, brakuje w nich większych nowości, a i proces aktualizacji do najnowszych wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem poszczególnych modeli pozostawia wiele do życzenia. Jak na razie o nowej generacji swoich flagowców z linii G nie słychać zbyt wiele, a w tak zwanym międzyczasie LG stara się podbić indyjski rynek, który rozrasta się w ogromnym tempie. Dlatego też Koreańczycy przygotowali z myślą o Indiach nową linię urządzeń – LG W. Urządzenia ze średniej półki od LG do tej pory nie miały okazji podbić rynku mobilnych technologii. LG K10 czy LG Q60 są modelami, które oferowały przeciętne podzespoły w wygórowanej cenie w porównaniu chociażby do konkurencyjnych chińskich modeli. W takim razie czy modele z rodziny W mają szanse podbić indyjski rynek?

W skład całej rodziny wchodzą dokładnie trzy modele – LG W10, LG W30 oraz LG W30 Pro. Na pierwszy rzut oka nie różnią się w znaczący sposób między sobą. Wszystkie trzy modele łączy rozdzielczość wyświetlacza. Do dyspozycji mamy ponad 6 calowe ekrany, które pracują w maksymalnej rozdzielczości HD+. Najmniejszy z rodziny ma 6,19 calowy ekran, LG W30 już 6,26 cala, a wersja Pro to 6,21 calowy ekran. Sercem dwóch pierwszych modeli jest układ MediaTeka Helio P22 wraz z 3 GB pamięci operacyjnej RAM i 32 GB pamięci ROM. Najmocniejszy wariant korzysta z procesora Qualcomma czyli Snapdragona 632 oraz 4 GB RAM i 64 GB ROM. W przypadku aparatów LG W10 korzystać będzie z podwójnego o matrycach 13 Mpx oraz 5 Mpx, natomiast LG 30 i LG 30 Pro z potrójnych o specyfikacji odpowiednio 12 Mpx, 13 Mpx oraz 2 Mpx i 13 Mpx, 8 Mpx oraz 5 Mpx. Wszystkie trzy modele zostaną wyposażone w baterię o pojemności 4000 mAh.

Na koniec pozostawiłem cenę w przeliczeniu na złotówki i nie uwzględniając podatków za LG W10 przyjdzie nam zapłacić niespełna 500 zł. Mocniejszy wariant to wydatek rzędu około 550 zł, natomiast cena LG W30 Pro nie została ujawniona. Cała trójka powinna się pojawić na sklepowych półkach już za tydzień, dokładnie 3 lipca. Czy modele te pojawią się poza granicami Indii jak na razie tego nie wiemy, ale obawiam się, że tak się jednak nie stanie.

Źródło: gsmarena.com

Xiaomi szykuje spore zmiany w swojej ofercie?

Wcześniejszy wpis

Następny składany telefon od Samsunga z rysikiem S-Pen?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android