0

To, że najnowsza opaska chińskiego producenta będzie murowanym hitem było pewne. Xiaomi łączy tak na dobrą sprawę dwa podstawowe elementy w jedno. Świetną cenę z dobrą jakością wykonania i porządnymi podzespołami. Już poprzednie generacje opaski sprzedawały się świetnie, a teraz widać na to, że jest tylko lepiej.

Według oficjalnych danych w ciągu tylko ośmiu pierwszych dni od debiutu w sklepach Xiaomi Mi Band 4 sprzedał się w ponad 1 milionie egzemplarzy. Co oznacza, że co sekundę sprzedawał się jeden egzemplarz smartbanda. Warto dodać, że dane te jak na razie dotyczą jedynie Chin. Europejska data premiery urządzenia nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Jednak wstępne informacje sugerują, że najnowsza opaska od Xiaomi w Europie zadebiutuje już na dniach.

Najnowsza generacja smartopaski tak na dobrą sprawę przynosi ze sobą dwie spore nowości w porównaniu do poprzedniczki. Zyskujemy po raz pierwszy kolorowy wyświetlacz, a przy okazji pojemniejszą baterię. Pod względem designu i samego rozmiaru urządzenia Xiaomi nie zdecydowało się na szczególnie duże zmiany. Na pierwszy rzut oka Xiaomi Mi Band 4 oraz Xiaomi Mi Band 3 nie różnią się w jakiś radykalny sposób od siebie, ale jeśli wierzyć pogłoskom i w Polsce ten model zostanie relatywnie dobrze wyceniony także w Polsce czwarta generacja smartbanda od chińskiego producenta będzie święcić tryumfy.

Jesteście zainteresowani zakupem urządzenia? Czekacie na polską premierą Xiaomi Mi Band 4? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Realme szykuje telefon z rekordowym aparatem

Wcześniejszy wpis

Harry Potter: Wizards Unite dostępne w Polsce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android