Samsung Galaxy A10s z dużą baterią już niedługo?

Jakiś czas temu Samsung podjął decyzję o usunięciu ze swojej oferty najbardziej budżetowej linii Galaxy J. Od tamtej pory nawet najtańsze telefony tego producenta oferowane na naszym rynku należą do rodziny Galaxy A, która wcześniej była pozycjonowana wyżej, a w jej skład wchodziły droższe średniaki. Obok tej linii, na azjatyckim rynku, Koreańczycy sprzedają również tańsze smartfony Galaxy M. Najtańszym obecnie modelem Samsunga z literką “A” w nazwie jest Samsung Galaxy A10. Niedawno Samsmung zapowiedział nieco zmodyfikowany wariant tego urządzenia – Samsunga Galaxy A10e. Wszystko wskazuje jednak na to, że niedługo pokazany zostanie kolejny model Galaxy A10 – Samsung Galaxy A10s.

Urządzenie zostało certyfikowane przez Federalną Komisję Łączności, dzięki czemu poznaliśmy pierwsze elementy specyfikacji tego modelu. Za jedną z jego zalet z pewnością będzie można uznać baterię, której pojemność będzie wynosiła 3900 mAh. Schemat, który trafił do sieci zdradza natomiast, że urządzenie będzie wyposażone w podwójny aparat główny. Na pokładzie nie zabraknie również skanera odcisku palca i złącza słuchawkowego Jack 3,5 mm. Na froncie urządzenia najprawdopodobniej znajdzie się wyświetlacz z wcięciem w kształcie kropli wody, nazywany przez producenta “Infinity V”.  Telefon będzie miał 157 mm długości i 75,8 mm szerokości, więc wyświetlacz z pewnością nie będzie miał mniejszej przekątnej niż 6,2 cala (taką przekątną ma wyświetlacz w Galaxy A10).

Samsung Galaxy A10s najprawdopodobniej trafi do użytkowników z systemem Android 9 Pie i z nakładką One UI na pokładzie. Pozostałe elementy specyfikacji mogą być bardzo podobne do tych, które znamy z Samsunga Galaxy A10. Jego sercem jest procesor Exynos 7884, wspierany przez 2 GB pamięci RAM i 32 GB miejsca na dane użytkownika. Dokładna data premiery, pozostałe szczegóły specyfikacji są na chwilę obecną tajemnicą. Nie wiadomo także, czy urządzenie trafi do sprzedaży w Polsce.

Źródło: GSMarena

More Stories
Kącik mobilnego gracza