0

Motorola w tym roku najprawdopodobniej będzie mieć powody do zadowolenia. To za sprawą ciekawej serii One. Testowany już na naszym blogu One Vision wypadł ponad oczekiwania i na pewno jest świetnym wyborem w tej cenie. Na horyzoncie widać już jej ulepszoną wersję – One Action. Do pełni rodziny brakuje tylko modelu najmocniejszego.

O tym ostatnim nie było do tej pory zbyt wiele wiadomo. Czas jednak to zmienić i ułożyć informacje. Pierwszy raz o tym modelu usłyszeliśmy dzięki Evan’owi Blass’owi. Według raportu Motorola One Pro pierwotnie miała się nazywać Moto Z4, lecz postanowiono wcielić ją do rodziny One.motorola one pro

Wygląd frontu może wydawać się lekkim zaskoczeniem. Dwa pozostałe modele z serii mają nowoczesny pomysł na aparat frontowy, czyli umieszczenie go w dziurce. W modelu Pro będzie to prawdopodobnie tradycyjne rozwiązanie – notch w kształcie kropli. Według mnie w modelu najmocniejszym taka dziurka powinna być obecna.

Elementem, dzięki któremu Pro na pewno odskoczy od Action i Vision, będzie aparat. W tym modelu zobaczymy moduł poczwórny. Obiektywy zostaną umieszczone w kształt kwadratu. Obie kolumny będą się znajdować symetrycznie obok siebie. Pod nimi widzimy logo producenta, który zgodnie ze swoją modą zatopi w nim skaner linii papilarnych. Aparaty i to logo znajdą się w obudowie o kształcie prostokąta. Mniej estetycznie wygląda wydzielona z tej obudowy dioda LED.

Całościowo Motorola One Pro zapowiada się na smartfon z całkiem ładnym designem.

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi Mi CC9 i Mi CC9e – obrotowy aparatem i nie tylko

Wcześniejszy wpis

Oppo – aparat pod ekanem już 26 czerwca

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android