1

W tym artykule będzie mowa o jednej z serii, którą darzę dużym sentymentem. Do niedawna byłem użytkownikiem pierwszego modelu z rodziny – LG G4 Stylus. Pamiętam go dobrze, podobnie jak i jego następców. Wygląda na to, że LG zamierza kontynuować serię smartfonów z rysikiem.

Najnowszy model w rodzinie, czyli LG Stylo 4, został zaprezentowany rok temu w czerwcu. Zawierał on cechy szczególne poprzedników – duży ekran i rysik chowany w obudowie. W dobie co raz to większych ekranów nie był niczym nowym na rynku, a rysik z niewielką funkcjonalnością nie okazał się potrzebą dla użytkowników.

LG Stylo 5, bo tak będzie się nazywać, zachowa podobieństwa względem starszych braci. Minimalne zmiany zajdą na zewnątrz obudowy. Front nadal zagospodaruje ekran bez notch’a, z zaokrąglonymi rogami. Tył natomiast ulegnie lekkiej modyfikacji – zniknie struktura imitująca szlifowany metal, zatem plecki będą gładkie w dotyku. Aparat pozostanie pojedynczy, a obudowa połączy go z diodą LED. Pod nimi znajdzie się przycisk z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

lg stylo 5

Atutem modelu pozostanie jednak rysik chowany w obudowie. Nie wiadomo czy zostanie on wzbogacony o nowe funkcje. Zostanie również uaktualniony procesor i zwiększy się ilość pamięci RAM. Specyfikacja nadal zapowiada się na niezbyt wydajną.

Cena poprzedniego modelu wynosiła w USA $299, i takiego pułapu spodziewamy się po następcy. Być może zostanie on zaprezentowany jeszcze w czerwcu.

Źródło: pocketnow.com

Oppo – aparat pod ekanem już 26 czerwca

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A10s z dużą baterią już niedługo?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android