0

Motorola w ostatnim czasie wydała bardzo ciekawego średniaka – One Vision. Stanowi on bardzo ciekawą propozycję w swojej półce cenowej. Posiada cechy, które wyróżnią go wśród konkurencji. Spójrzmy zatem na kolejne plany Motoroli.

W najbliższym czasie powinniśmy się spodziewać następnych modeli w serii One. Będą one nosić nazwy One Pro i One Action. Dziś skupimy się na tym drugim, gdyż wiemy o nim sporo. Będzie on bliźniaczo podobny do One Vision.

motorola one action

Front pozostanie bez zmian – w One Action znajdziemy wyświetlacz 6,3 cala o rozdzielczości Full HD+. Aparat do selfie umieszczony zostanie w dziurce w lewym górnym rogu. Za pracę urządzenia będzie odpowiadać procesor od Samsunga – Exynos 9609. Do sprzedaży trafią trzy wersje pamięciowe – 3/32 GB, 4/64 GB i 4/128 GB. Bateria również bez zmian – jej pojemność wyniesie 3500 mAh.

Zmieniony zostanie aparat tylni. W modelu One Vision był on podwójny, tutaj znajdziemy potrójny. Główny obiektyw będzie mieć rozdzielczość 12,6 Mpx. Drugi moduł będzie teleobiektywem do robienia zdjęć z efektem bokeh. Obiektyw dodany do modelu One Action będzie szerokokątny, a jego pole widzenia wyniesie 117°. Wersje kolorystyczne prawdopodobnie pozostaną bez zmian. Dołączy do nich kolor biały.

Całościowo model ten będzie ulepszoną wersją One Vision. Trzymam kciuki za oba te modele, gdyż takich nowinek jak dziurka w ekranie chcą użytkownicy w średniej półce cenowej.

Źródło: gsmarena.com

LG W10 – w końcu jakieś nowości

Wcześniejszy wpis

Kopiowanie iPhone’a w wykonaniu Google

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android