0

Ostatnio niezbyt często mamy okazję czytać informacje o nadchodzących modelach od tego producenta. Sytuacja marki LG w dziale smartfonów nie budzi zachwytu. Producent stara się wypuszczać ciekawe rozwiązania, lecz nie wywołują one zachwytu klientów. Dziś sprawdzimy co zamierza niebawem wprowadzić na rynek indyjski koreańska firma.

Najnowszą serią marki LG w dziale smartfonów będzie seria W. Należeć ona będzie do średniej półki cenowej. Pierwszym omawianym dziś modelem będzie LG W10. Jego wygląd nie będzie niczym nadzwyczajnym, a raczej przeciętnym i spodziewanym w tej półce cenowej.

lg w10

Pewien portal technologiczny zamieścił zdjęcia nadchodzącego modelu. W10 z frontu otrzyma ekran o zwężonych ramkach bocznych. U doły znajdziemy podbródek, a na górze notch w kształcie kropli. Nie wzbudzi to zapewne żadnego zachwytu, gdyż taki design widzieliśmy już wiele razy. W podbródku może znajdować się skaner linii papilarnych, gdyż jest on pokaźnych rozmiarów.

Z tyłu znajdziemy potrójny aparat. Ostatni dolny obiektyw otrzyma obwódkę w kolorze czerwonym. Urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach: fioletowym, niebieskim i trzecim gradientowym, prawdopodobnie niebiesko-fioletowym.

Według spekulacji wnętrze smartfona nie będzie zbyt wydajne. Procesorem będzie MediaTek Helio P60 lub Snapdragon 439. Mocniejszą cechą może być bateria. Ta ma mieć pojemność 4000 mAh.

Smartfon zapowiada się na poprawne urządzenie średniopółkowe. Zobaczymy czy jego bliźniacza wersja trafi również na rynek europejski.

Źródło: gizchina.com

Honor 9X i 9X Pro – pierwsze wieści

Wcześniejszy wpis

Motorola One Action będzie ciekawym średniakiem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android