0

Design nadchodzących iPhone’ów budzi wiele kontrowersji. Do tej pory największe obawy budzi kształt obudowy aparatu tylnego, oraz niespójne ułożenie obiektywów. Model ten jest dopiero spekulacją, ale sezon na kopiowanie jego wyglądu można uznać za otwarty.

Apple nie ma szczęścia do ukrywania designu nadchodzących modeli – na 3 miesiące przed premierą znamy jego przypuszczalny wygląd. Pewien producent również poznał te grafiki. Dzisiejsze zarzuty kopiowania spadną na Google w modelu Pixel 4.

google pixel 4 xl

Wygląd tyłu urządzenia nie pozostawia wątpliwości – jeżeli zarówno iPhone jak i Pixel będą mieć ten design, to po raz kolejny widzimy przykład bezmyślnego kopiowania jabłkowego producenta. Uważam, że nie przystoi to takiej marce jak Google, która do tej pory starała się wyróżnić swoje Pixele na tle konkurencji. Niestety w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym uchwycono rzekomo nowe urządzenie od Google.

google pixel 4

Skupmy się jednak co wiemy do tej pory o tym modelu. Jakiś czas temu pewien artysta 3D umieścił w sieci rendery najnowszego modelu od Google. Posiada on wyświetlacz bezramkowy, oraz pozbawiony wcięć i dziurek. Prawdopodobnie aparat do selfie został umieszczony w wysuwanym module. Do tej pory mówiło się o podwójnym aparacie frontowym umieszczonym w otworze. Być może oba modele, czyli Pixel 4 i Pixel 4 XL, dostaną odmienne pomysły na ten aparat.

Design najnowszych Pixeli może być zatem dość kontrowersyjny. Apple może zatem rozpowszechnić kolejny element, którym będzie kwadratowa obudowa aparatu. Taki sam był wynik zastosowania notch’a. Niedługo zobaczymy jak będą wyglądać modele od obu producentów.

Źródła: gsmarena.com

Motorola One Action będzie ciekawym średniakiem

Wcześniejszy wpis

Motorola One Vision – genialny średniopółkowiec

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android