0

Marka Honor stanowi momentami ciekawszą odmianę smartfonów średniopółkowych od Huawei. Często wyróżniają się one ciekawszym designem. To był według mnie wyróżnik Honora 8X. Dziś przyjrzymy się jego następcy.

Model 8X został ciepło przyjęty przez klientów. To na pewno za sprawą wyglądu, a także ciekawych wersji kolorystycznych. Honor postanowił odświeżyć go i pracuje już nad jego bratem, a raczej braćmi.

Nadchodząca rodzina od Honor będzie się składać z dwóch modeli: 9X oraz 9X Pro. To kolejny smartfon, który zostanie wzbogacony o wersję Pro. Honor 9X pojawił się niedawno na portalu certyfikacyjnym w Chinach. Jednak Honor 9X Pro uzyskał certyfikat w Rosji. Poznaliśmy również ich numery. Numer modelu Honor 9X to HLK-AL10, natomiast HLK-L41 dla wariantu Honor 9X Pro.

Co jednak będzie różnić te smartfony? Prawdopodobnie odróżnimy te urządzenia po ekranie. Przypomnijmy, że poprzednik miał jeszcze brata Honora 8X Max. Bazowy model dostał matrycę o przekątnej 6,5 cala, natomiast większa wersja – 7,12 calowy. Oba były zatem dużymi urządzeniami.  Niewykluczone, że ekrany tegorocznej edycji otrzymają coś innego niż klasyczne wcięcie, np. otwór czy aparat wysuwany z obudowy.

Ulepszony ma zostać procesor. Model 8X pracuje na proesorze Kirin 710. Jego następca prawdopodobnie nie pojawi się zbyt wcześnie, zatem według spekulacji otrzyma następną generację tego procesora. Rzekomo będzie się ona nazywać Kirin 810.

Wspomniałem o dacie premiery. 8X ujrzeliśmy we wrześniu. W tym miesiącu też powinniśmy poznać Honor 9X i 9X Pro.

Źródło: gizchina.com

Samsung Galaxy M40 oficjalnie. To bardzo ciekawy i stosunkowo niedrogi smartfon

Wcześniejszy wpis

LG W10 – w końcu jakieś nowości

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android