0

Huawei w tym roku bez wątpienia pokazał klasę w kategorii aparatów w smartfonach. Ich flagowy P30 Pro zostawił w tyle konkurencję i stał się wzorem w tym aspekcie. W ostatnim czasie telefon otrzymał sporą aktualizację, która dotyczy głównie aparatu.

Pomimo obecnej sytuacji z rządem amerykańskim, obecne już na rynku modele mają otrzymywać aktualizacje. Czy tak się stanie – na pewno, ponieważ konsumenci nie mogą na tym cierpieć. Odsuńmy to jednak na bok i skupmy się na nowej aktualizacji.

Niedawno udostępniona nowa paczka aktualizacji ważyła około 316 MB. Głównym obiektem jej działania jest aparat fotograficzny. Przede wszystkim poprawia jakość zdjęć i sprawia, że ​​kolory wydają się bardziej naturalne i autentyczne. Patrząc na niektóre ujęcia przed i po zmianach jest jasne, że Huawei nieco poprawił również temperaturę kolorów i algorytm HDR. Kontrast również został poprawiony na mniejszy i bardziej realistyczny.

Aktualizacja nosiła numer 9.1.0.161. Poza aparatem tylnym wpłynęła również na inne obszary. Rozwiązuje również problem z filmami selfie i powiadomieniami blokady ekranu podczas używania dynamicznej tapety.

Jak widać mimo wysokiej klasy zdjęć Huawei nadal rozwija swojego flagowca. P30 Pro dzięki temu jeszcze bardziej umacnia swoją pozycję najlepszego fotosmartfona. Wielu producentów może deptać mu po piętach, lecz będzie to bardzo ciężki przeciwnik. Sytuacja może jednak w przyszłości ulec zmianie, lecz wciąż wierzę, że chińskiemu producentowi uda się wyjść z opresji.

Źródło: gsmarena.com

Kolejne modele Oppo wędrują do Europy

Wcześniejszy wpis

HTC U19e oraz Desire 19+ oficjalnie zaprezentowane

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android