0

O najnowszej opasce sportowej od Xiaomi miałem okazję pisać już kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Poprzednie generacje tego gadżetu zyskały sobie całą rzeszę fanów i wygląda na to, że kolejna oznaczona numerem cztery będzie kontynuowała tę dobrą passę. Oczywiście jak na razie możemy opierać się tylko i wyłącznie na danych niepewnych plotkach, ale te już mogą świadczyć o całkiem sporej ilości zmian, które pojawią się w Xiaomi Mi Band 4.

Jednak zacznijmy od najważniejszej informacji. Xiaomi już teraz zasugerowało, że najnowszy smartband zostanie oficjalnie zaprezentowany już za niespełna tydzień czyli 11 czerwca. Wówczas wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane. Co wiemy do tej pory na temat Xiaomi Mi Band 4? Pierwszą i chyba najważniejszą nowością jest nowy kolorowy wyświetlacz, nie wiemy dokładnie w jakiej technologii zostanie on wykonany, ale z całą pewnością będzie on kolorowy. Zwiększona zostanie bateria do 135 mAh, co jest również bardzo dobrym wynikiem (wcześniejsza trzecia generacja miała zaimplementowane ogniwo 110 mAh). Nowością na którą sporo osób czeka jest moduł NFC. Wersja z modułem płatności zbliżeniowych nie wiadomo czy trafi do Europy w tym także Polski, a także może być problem ze sparowaniem opaski chociażby z Google Pay. Więcej szczegółów oczywiście poznamy po premierze urządzenia, ale już teraz z tych wszystkich informacji wyłania się naprawdę ciekawe urządzenie, które miejmy nadzieję że zostanie rozsądnie wycenione.

Jeśli chodzi o ceny to mówi się, że podstawowa wersja kosztować będzie między 200, a 300 yuanów co w przeliczeniu na złotówki daję kwotę około 110 zł do 175 zł. Natomiast bogatszy wariant z NFC to wydatek rzędu już około 500 yanów czyli około 280 zł. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje związane z najnowszą opaską od Xiaomi.

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Mi 9 zdetronizowany. Nowym królem wydajności AnTuTu został…

Wcześniejszy wpis

W końcu! LG G7 ThinQ zaktualizowany do Androida Pie 9.0

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android