0

Tak na dobrą sprawę większość użytkowników powoli zaczyna zapominać o aktualizacji swojego modelu do Androida Pie 9.0. Ta wersja systemu sygnowanego zielonym robocikiem została oficjalnie zaprezentowana już ponad rok temu, a stabilna wersja pojawiła się pod koniec sierpnia. Od tego czasu tak właściwie wszystkie najważniejsze ubiegłoroczne flagowce otrzymały stosowną paczkę, jednak LG w tym roku został daleko w tyle. Minęło kilka dodatkowych miesięcy, a użytkownicy nadal nie otrzymali odpowiedniej łatki. Na szczęście czas oczekiwania można uznać za zakończony. Update właśnie trafia na modele LG G7 ThinQ na całym świecie.

Update na początku bieżącego roku pojawił się w Korei, jednak mieszkańcy pozostałych zakątków świata musieli czekać zdecydowanie dłużej na Androida Pie. Update już trafił między innymi do Włoch, Czech, a także do Polski. Aktualizacja waży nieco ponad 1400 MB, więc warto przed pobraniem jej połączyć się z siecią Wi-Fi. Co przynosi update? Przede wszystkim najnowszą wersję Androida – Pie. Nieco modyfikacji związanych z najczęściej pojawiającymi się błędami i tak właściwie tyle. Użytkownicy, którzy już mieli okazję korzystać z najnowszej łatki mówią, że całość na pierwszy rzut oka wygląda niemal identycznie z poprzednią wersją oprogramowania. Aktualizacja już ruszyła, więc najpewniej jeśli jeszcze nie otrzymaliście powiadomienia o możliwości pobrania paczki z danymi otrzymacie je lada moment.

Dla przypomnienia przed wykonaniem instalacji aktualizacji warto zarchiwizować najważniejsze dane. Co prawda update nie powinien ich usunąć, ale warto się odpowiednio zabezpieczyć gdyby coś nie poszło jak należy. Drugim elementem, który warto przypilnować to poziom naładowania baterii. Sam proces może trwać nawet kilka godzin, więc dla bezpieczeństwa zaczynajmy aktualizację z naładowanym telefonem.

Dajcie znać w komentarzach jak sprawuje się Android Pie na LG G7 ThinQ.

Źródło: phonarena.com

Xiaomi Mi Band 4 zadebiutuje już 11 czerwca?

Wcześniejszy wpis

Google Zdjęcia z ciemnym motywem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android