Jak będzie wyglądał Samsung Galaxy Note 10?

Kilka miesięcy temu Samsung zaprezentował nowe flagowe urządzenia z linii Galaxy S10. Zostały one dobrze przyjęte przez odbiorców, gdyż są to urządzenia nowoczesne i niemal kompletne. Modele te wyróżnia między innymi otwór w ekranie kamerę do selfie. Również kolejne flagowce Koreańczyków z linii Galaxy Note 10, powinny posiadać podobne rozwiązanie, jednak w nieco innej formie. Ostatnie przecieki wskazują również na to, że w porównaniu do poprzednich urządzeń Samsunga, zmianie ulegnie różnież ułożenie kamer na tylnym panelu.

W nowych modelach otwór na aparat do selfie zostanie zmniejszony i przesunięty na środek przy górnej krawędzi ekranu. Ramki otaczające wyświetlacz ze wszystkich stron będą bardzo wąskie. Wielu zmian wizualnych doczeka się również tylny panel urządzenia. Ułożone poziomo, w środkowej części obiektywy aparatu zostaną przesunięte do lewego górnego rogu, i będą ułożone jeden pod drugim. Podobnie jak w tegorocznych flagowcach, obok głównego obiektywu znajdziemy szerokokątny i teleobiektyw. Lampa błyskową znajdzie się natomiast nieco z boku. Pod nią umieszczony będzie sensor ToF służący do mapowania przestrzeni w 3D. Samsung Galaxy Note 10 może wyglądać więc bardzo podobnie jak w telefonach linii Huawei P30.

Od jakiegoś czasu tajemnicą nie jest to, że Samsung zamierza zaprezentować dwa modele Galaxy Note 10. Wariant podstawowy będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 6,28 cala. Przy wydłużonych proporcjach i wąskich ramkach może być to więc model dość kompaktowy jak na serię Note. Bateria ma mieć pojemność 3400 mAh. Obok tego modelu zaprezentowana powinna zostać wersja z dopiskiem „Pro” w nazwie. Będzie ona wyposażona w większy wyświetlacz, o przekątnej 6,75 cala i baterię o pojemności 4500 mAh. Obydwa modele mają wykorzystywać ekrany Super AMOLED i posiadać rysik S Pen. D premiery tych modeli wciąż pozostaje dużo czasu i w ciągu najbliższych miesięcy najpewniej poznamy wszystkie szczegóły ich specyfikacji.

Źródło: Phone Arena, Ben Geskin

 

More Stories
Toshiba Exite Pure AT10-A