0

OnePlus 7 Pro to urządzenie, które pojawiło się na sklepowych półkach dosłownie przed momentem. O smartfonie jest głośno z kilku powodów. Między innymi ze względu na to, że telefon ten ma świetne parametry i jeszcze kilka pomniejszych bajerów. Niestety jak to bywa w przypadku urządzeń, które dopiero co weszły na rynek mobilnych technologii, pojawiają się problemy techniczne. Wygląda na to, że nie ominęły je również OnePlus 7 Pro.

Właściciele OnePlus 7 Pro donoszą, że pojawia się tzw. efekt ghost touches. Polega on na tym, że bez ingerencji użytkownika ekran wywołuje różne interakcje. Błąd ten pojawia się dosyć niespodziewanie, ale rzekomym testem na to, czy dany egzemplarz dotknięty jest tym problemem jest instalacja aplikacji CPU-Z i jej uruchomienie. Najczęściej właśnie podczas korzystania z niej pojawia się wcześniej wspominany przeze mnie problem. Na razie nie jesteśmy w 100% pewni co tak właściwie wywołuje ten problem. Sami użytkownicy po testach donoszą, że wystarczy wyłączyć moduł NFC, a problem sam znika. Oczywiście jest to rozwiązanie tymczasowe, a sam OnePlus wie o problemie i najpewniej w najbliższych dniach powinna się pojawić odpowiednia aktualizacja, która wyeliminuje problem ghost touches.

Dajcie znać czy w Waszych egzemplarzach OnePlus 7 Pro pojawia się podobny problem. Jeśli tak czy wyłączenie modułu NFC rozwiązuje problem.

Źródło: pocketnow.com

Oppo K3 oficjalnie!

Wcześniejszy wpis

OnePlus 5 i 5T z aktualizacją do Androida Q jeszcze w tym roku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android