0

Poznaliśmy cenę Redmi K20 ProJuż za kilka dni oficjalnie poznamy Redmi K20 Pro, co prawda według naszych rodzimych informacji model ten w Polsce nie będzie dostępny pod tą nazwą, ale jako Xiaomi Mi9T Pro. Nie wiemy jak na razie czy fatycznie tak będzie nazywał się najnowszy flagowiec chińskiego producenta, ale porzucenie submarki Redmi na rzecz głównej linii smartfonów jest dosyć dziwnym posunięciem. Do tej pory modele od submarki Xiaomi pojawiały się już na naszych rodzimych półkach sklepowych mowa tutaj oczywiście między innymi o Redmi 7 czy Redmi Note 7.

O specyfikacji Redmi K20 Pro/Xiaomi Mi9T Pro pisałem już wielokrotnie na łamach MobileWorld24.pl, dlatego też dzisiaj wspomnę jedynie, że dostaniemy flagowca z prawdziwego zdarzenia. Do naszej dyspozycji oddany zostanie Snapdragon 855 wraz z 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Jeśli chodzi o najważniejsze czyli cenę jedynie mogliśmy się domyślać ile karze sobie zapłacić Xiaomi za najnowsze urządzenia. Już teraz mogę uspokoić, że całość wygląda naprawdę dobrze.

W przypadku podstawowej wersji Redmi K20 Pro czyli z 6 GB pamięci RAM i 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej przyjdzie nam zapłacić równowartość 2599 juanów. Wariant z 128 GB pamięci ROM to już koszt 2799 juanów, a najmocniejsza wersja z 8 GB pamięci RAM i 128 GB ROM to już koszt 2999 juanów. Jak te ceny mają się do Xiaomi Mi 9? Wszystkie są niższe o 300 juanów w analogicznych wersjach, dzięki czemu możemy być niemal pewni, że najnowszy model od chińskiego producenta będzie tańszy o około 150 zł. Realną ceną wydaje się być 1749 zł za podstawowy model, zakładając, że w Polsce musimy zapłacić 1899 zł za Xiaomi Mi 9 w podstawowym wariancie.

Dajcie znać czy jesteście zainteresowani najnowszym flagowcem chińskiego producenta. Czy takie ceny uważacie za adekwatne do możliwości telefonu?

Źródło: pocketnow.com

Smartfon dla gracza jak wybrać najlepszy?

Wcześniejszy wpis

Oppo K3 oficjalnie!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android