Pokemon Rumble Rush

Na Androidzie i iOS wkrótce pojawi się nowa gra z Pokemonami

Fani stworków – Pokemonów mogą liczyć, że ostatnie miesiące i lata to udany czas. Jakiś czas temu zadebiutował prawdziwy hit – Pokemon Go. Produkcja ta zdobyła niezwykle dużą popularność na całym świecie, a później pojawiły się znacznie mniejsze produkcje ze stworkami w roli głównej. Teraz przyszła kolej na następny tytuł, który można zaliczyć raczej do mniejszej mini gierki niż bardziej rozbudowanej produkcji. Mowa tutaj o produkcji Pokemon Rumble Rush.

Jak przystało na grę z serii Pokemon naszym głównym zadaniem jest rozbudowa naszej kolekcji Pokemonów. Jednak w przeciwieństwie do Pokemon Go nie musimy się ruszać z kanapy by ukończyć produkcję. Wystarczy, nieco wolnego czasu i zapał do gry, by zebrać je wszystkie. Rozgrywka nie jest zbyt rozbudowana i ogranicza się do przemieszczenia się po poszczególnych wyspach, lokalizacjach, gdzie walczymy z kolejnymi stworkami. Raz na jakiś czas musimy stawić czoła potężniejszemu bossowi, który najczęściej wymaga od nas już odpowiedniego przygotowania do starcia.

Pokemon Rumble Rush , bo pod taką nazwą pojawi się gra w sklepie Google Play jak i Apple App Store jak na razie dostępna jest jedynie na system sygnowany zielonym robocikiem i to we wczesnym dostępie jedynie dla mieszkańców Australii i Nowej Zelandii. Jak na razie reszta globu musi obejść się smakiem, ale znając życie za kilka miesięcy Pokemon Rumble Rush będzie dostępne za darmo na całym świecie. Jak na razie nie pozostaje nam nic innego jak czekać na dalszy rozwój wypadku.

Źródło: phonearena.com   

More Stories
Samsung Galaxy SIV jednak z plastiku