0

Tegoroczny tańszy iPhone, czyli XR, przypadł do gustu użytkownikom. Jednym z powodów są jego kolorowe obudowy, pozwalające na wyróżnienie się z tłumu czarnych i białych modeli. Do września co raz bliżej, a co za tym idzie kolejny kolorowy iPhone nadchodzi.

O wyglądzie nowej „erki” już wiemy sporo, ale spróbujmy zapomnieć o tym dyskusyjnym pięknie. Nadal cechą rozpoznawalną zostaną kolorowe obudowy. Obecnie znajdziemy tu opcje takie jak czarny, czerwony, żółty, niebieski, koralowy i biały. W tym roku ta lista ulegnie lekkiej zmianie.iphone

Niektóre źródła twierdzą, że iPhone XR 2019 vel 11R nie otrzyma koloru niebieskiego i koralowego. Zostaną one zastąpione lawendowym i zielonym. Pomysł wydaje się ciekawy, lecz nie kosztem tych dwóch kolorów. Szczególnie niebieski przyciąga konsumentów. Według jednej z ankiet, przeprowadzonej w trakcie przedsprzedaży, najpopularniejszym kolorem był czerwony, czarny, a zaraz potem niebieski. Koralowy znalazł się na przedostatnim miejscu.Wygląd nowego smartfona jest dla wielu bardzo ważną cechą decydującą o jego wyborze. Kolor obudowy jest zatem ważny, a kreatywność producenta w tym aspekcie jest doceniana. Większość użytkowników zakłada jednak na swoje urządzenie etui, które niekiedy psuje lub ukrywa piękno tego modelu. Najlepszym wyborem w takim przypadku jest etui przeźroczyste.

Podejście Apple do kolorowych smartfonów jest zatem zrozumiałe. Być może tegoroczny model z R w nazwie nie będzie grzeszyć designem, ale odwdzięczy się barwami zewnętrza.

Źródło: gizchina.com, phonearena.com

Czy to koniec smartfonów od HTC?

Wcześniejszy wpis

Hama FC-10 FABRIC – test ładowarki indukcyjnej

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS