0

Dziwne się dzieją rzeczy w związku z premierą najnowszego flagowca japońskiego producenta. Jakiś czas temu na targach Mobile World Congress w Barcelonie mogliśmy poznać oficjalnie Sony Xperia 1. Urządzenie, które do kilku elementów podchodziło na nowy świeży sposób między innymi sprawa bardziej panoramicznego wyświetlacza wyglądała co najmniej ciekawie. Jednak minęło już blisko dwa miesiące od prezentacji urządzenia, a nadal nie możemy go kupić w sklepach. Przedsprzedaż ruszyła już między innymi na Skandynawii, a u nas telefon pojawił się na ostatnich targach Electronics Show . Najpewniej lada moment ruszy cała kampania marketingowa, jednak my już dzisiaj poznaliśmy prawdopodobny wygląd następcy Sony Xperia 1.

Nie będzie chyba dla nikogo zaskoczeniem, że najpewniej ten model będzie nazywał się Sony Xperia 2. Urządzenie, które pokazane jest na powyższych zdjęciach tak na dobrą sprawę nie różni się w ogóle od swojego poprzednika. Za wyjątkiem jednego szczegółu – aparatu. Ten w Xperii 1 jest umiejscowiony centralnie na pleckach urządzenia, a w Xperii 2 ma zostać przeniesiony na lewą stronę. Ot co tyle zmian w designie urządzenia. Reszta elementów pozostaje na swoim starym miejscu. Co do specyfikacji tutaj nie mamy żadnych konkretnych informacji, ale jeśli faktycznie Sony Xperia 2 zadebiutuje na najbliższych targach IFA w Berlinie, do września pod względem wydajnościowym raczej nic się nie zmieni. Dlatego też mogę być niemal pewny, że zobaczymy w tym modelu Snapdragona 855 wraz z 6 GB lub 8 GB pamięci operacyjnej RAM.

Czy taka polityka wydawnicza Sony wyniesie ich z dołka finansowego jeśli chodzi o część związaną ze sprzedażą smartfonów? Zobaczymy, choć powiem szczerze, że nie będziemy zbytnio zdziwieni jeśli nadal będzie problem się pogłębiał.

Źródło: pocketnow.com

Wiemy jakie nowości  przyniosą kolejne aktualizacje Samsunga Galaxy S10

Wcześniejszy wpis

OnePlus 7 Pro oraz OnePlus 7 oficjalnie zaprezentowane

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android