0

W ostatnim czasie można zauważyć niemal wyścig zbrojeń jeśli chodzi o aktualizacje urządzeń. Producenci różnej maści starają się swoim użytkownikom dostarczyć produkt kompletny, tylko jak to bywa w tego typu przedsięwzięciach nieraz coś nie do końca się uda, nieraz trzeba coś poprawić. Na szczęście jeśli chodzi o sferę programistyczną najczęściej wystarczy jedynie porządna aktualizacja. Część producentów prócz łatania dziur w swoich telefonach stara się dostarczyć nowych rozwiązań. W ostatnim czasie takie podejście najlepiej reprezentują Huawei oraz Samsung, które dla swoich flagowych telefonów przygotowują nowe łatki. Tym razem poznaliśmy plany koreańskiego producenta dotyczące Galaxy S10.

Jakich nowości możemy się spodziewać w przyszłych aktualizacjach? Zacznijmy od naprawienia błędów. Tych ma być kilka usuniętych między innymi problem z działaniem czujnika zbliżeniowego, usunięte zostanie nadmierne „pożeranie” baterii przy korzystaniu do dzwonienia trybu VoIP oraz zapobieganiu samoistnemu przełączania się do trybu bezpiecznego. Powyższe błędy mają być rozwiązane już niebawem, jednak to na co najbardziej czekamy czyli nowości. Po pierwsze podrasowanie aparatu szczególnie przy gorszy warunkach oświetleniowych, poprawa trybu HDR. Następnie dodanie aplikacji Cyfrowa Równowaga od amerykańskiego giganta z Mountain View, poprawy funkcjonalności w aplikacji Samsung Notes i Samsung Music.

Wcześniej była też informacja, ale to już mniej oficjalnie, że pojawi się dioda informująca w postaci pierścienia wokół przedniego wyświetlacza, rozwiązanie proste, a przy tym w znacznym stopniu ułatwiające życie. Wszystkie powyższe informacje (za wyjątkiem ostatniej) pojawiły się w aplikacji Samsung Members, którą koreański producent wykorzystuje do komunikacji ze swoimi klientami. Kiedy dokładnie wszystkie zmiany zostaną wprowadzone tego aktualnie nie wiemy, jednak myślę, że pierwsza okazja będzie dla Samsunga przy wydaniu nowego pakietu zabezpieczeń na maj. Jak Wam się podobają zmiany w Galaxy S10? Oczekujecie jeszcze jakiś nowych rozwiązań? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie.

Źródło: pocketnow.com

Motorola One Vision – dziurawy ekran w średniej półce

Wcześniejszy wpis

Xperia 1 nie pojawiła się jeszcze w sklepach, a już poznaliśmy Xperię 2

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android