0

Motorola wprowadza na rynek ciekawe modele ze średniej półki cenowej. Najbardziej udaną jest seria G. Poza nią są również inne, m.in. seria One, która jak nazwa wskazuje jest częścią programu Android One. Dziś poznamy nowego przedstawiciela, który niedługo zostanie zaprezentowany.

Według niektórych plotek Motorola One Vision powinna zostać ukazana światu w przyszłym tygodniu. Niedawno poznaliśmy wygląd modelu w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i brązowej. Front ozdobi ekran z podbródkiem i aparatem tym razem w formie otworu w ekranie. To ciekawa alternatywa dla obecnie wszechobecnych wcięć w kształcie kropli.

motorola

Spójrzmy bliżej na ekran. Panel ten będzie mieć proporcje 21:9, przekątną 6,3 cala, oraz rozdzielczość 2520 x 1080, czyli FHD+. Co ciekawe sercem będzie procesor wyprodukowany przez Samsunga. W urządzeniu znajdziemy ośmiordzeniowy Exynos 9609, wspierany prawdopodobnie przez 4 GB pamięci RAM. Użytkownik dostanie 128 GB pamięci na dane, z możliwością rozszerzenia o kartę MicroSD. Za pracę będzie odpowiadać Android 9.0 Pie, ale z racji należności do programu Android One będzie on otrzymywał najnowsze aktualizacje.

Tylni aparat będzie podwójny. Moduł główny o rozdzielczości 48MP będzie wspierany przez dodatkowy 5 MP, który będzie prawdopodobnie czujnikiem głębi. Wszystkiego zasili bateria o pojemności 3500 mAh. Cena smartfona ma wynosić poniżej 300 euro. Będzie on rzekomo dostępny od 16 maja. Nowa Motorola zapowiada się na ciekawy model w swoim segmencie.

Źródło: pocketnow.com

iPhone 6, 6 Plus i SE bez najnowszego iOS?

Wcześniejszy wpis

Wiemy jakie nowości  przyniosą kolejne aktualizacje Samsunga Galaxy S10

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android