0

Smartfony z serii Moto są ciekawą alternatywą na rynku. Flagowce oferują ciekawe dodatkowe moduły, które poszerzają ich funkcjonalność o kolejne urządzenia. Nie zaprezentowano jeszcze tegorocznej edycji, lecz zbliża się ona wielkimi krokami.

Wiele się słyszy o modelach Z4 i Z4 Play od Motoroli. Czy na pewno jednak będą to dwa osobne smartfony? Znany leakster Evan Blass twierdzi, że są to te same urządzenia. Tym samym, wierząc do tej pory widzianym renderom, byłby to pierwszy flagowiec od Motoroli wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

 

motorola moto

Do tej pory o wiemy tyle, że urządzenie będzie podobne do poprzedników. Ze względu na zapewnienia o wspieraniu modułów, kształt bryły nie może się zmienić. Na froncie znajdziemy ekran ze znanym już dziś połączeniem notch w kształcie kropli + podbródek na dole. Mimo, że widziano je już tysiące razy, przeciętnym użytkownikom nadal może się podobać i wydawać nowoczesne. Z tyłu u dołu obudowy otrzymamy złącze potrzebne do podłączania modułów. Dzięki temu będzie możliwe rozszerzenie funkcjonalności np. o głośnik czy projektor.

Specyfikacja Moto Z4 będzie flagowa – na pokładzie znajdziemy procesor Snapdragon 855. Aparat tylni będzie wbrew dzisiejszej modzie pojedynczy o rozdzielczości 48 MP. Tutaj przydałoby się odświeżenie względem zeszłorocznego Moto Z3.

Nową „motkę” ujrzymy zapewne już niedługo. Wygląda na to, że producent dotrzyma obietnicy o kontynuacji rozbudowy poprzez moduły.

Źródło: pocketnow.com

Nowy model średniopółkowy od HTC

Wcześniejszy wpis

Wiemy kiedy konkretnie HTC zaktualizuje swoje smartfony do Androida 9.0

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android