asus zenfone 6 premiera

Asus Zenfone 6 będzie smartfonem innym niż inne

Powiem szczerze, że coraz bardziej podobają mi się aktualnie trendy w rynku mobilnych technologii. Bo tak właściwie co chwilę coś się zmienia – ewoluuje. Jakiś czas temu rozpoczęła się walka o klienta jeśli chodzi o najbardziej bezramkowy wyświetlacz, mieliśmy okazję już poznać między innymi smartfony z wysuwanym aparatem, sliderami, dziurkami w ekranie czy notchami różnej maści. To wszystko sprawia, że te poszczególne telefony stają się nieco inne mniej sztampowe i nudne. My klienci finalnie na tym tylko zyskujemy, bowiem mamy znacznie większy wachlarz możliwości wyboru. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, które niebawem zobaczymy na naszych sklepowych półkach będzie telefon od tajwańskiego producenta Asusa. Mowa tutaj konkretnie o modelu Asus Zenfone 6.

Pierwsze przeciekowe informacje pojawiały się na temat tego modelu jeszcze pod koniec ubiegłego roku, jednak były one mocno niepewne i dosyć skąpe. Teraz, gdy premiera zbliża się wielkimi krokami znacznie więcej otrzymujemy danych dotyczących tego modelu. Po pierwsze i najważniejsze model ten ma zyskać podwójny slider, będzie można zarówno od góry wysunąć przedni obiektyw aparatu, natomiast od dołu mamy głośnik multimedialny. Rozwiązanie ciekawe i nietuzinkowe, lecz czy w praktyce będzie się dobrze sprawowało tego niestety w tym momencie nie wiemy. Dopiero wówczas się przekonamy, gdy telefon trafi w nasze ręce. Jednak z całą pewnością można zaliczyć plus dla Asusa za pomysłowość. Co do reszty przecieków sugerują, że otrzymamy baterię o pojemności 5000 mAh i powiem szczerze, że nie wiem gdzie przy takiej bryle udałoby się upchnąć tak pojemną baterię. Ale możliwe, że finalnie chodzi w ogóle o inne urządzenie, np. którąś z odmian Asusa Zenfone 6, a tych może być przecież co najmniej kilka później dostępnych na rynku.

Wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozstrzygnięte za niespełna tydzień, bowiem 16 maja bieżącego roku w Wenecji Asus ma właśnie zaprezentować Zenfone 6. Czekacie na to wydarzenie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Redmi 3S
Xiaomi Redmi 3S – „błyskawiczna odpowiedź” na Meizu M3S