0

Myślę, że bieżący rok będzie przełomowy jeśli chodzi o wszelkie technologie składane i podobne smartfony. Już w 2019 roku zapowiedziano dwa smartfony składane – Galaxy Fold oraz Huawei Mate X, oba co prawda jeszcze nie pojawiły się oficjalnie na sklepowych półkach, ale myślę, że nastąpi to w niedalekiej przyszłości. Koreański producent ma spore problemy technologiczne związane ze swoim najnowszym flagowcem, ale myślę, że to tylko kwestia czasu by je rozwiązać. Z kolei do wyścigu zbrojeń na składane smartfony mają dołączyć kolejni gracze. Wiemy, że najpewniej do końca tego roku oficjalnie zaprezentowane zostaną jeszcze co najmniej dwa modele od różnych producentów, a później te liczby zdecydowanie będą rosnąć. Dlatego też ważną informacją jest, że również amerykański gigant z Mountain View dołącza się do tego wyścigu.

Jak na razie o nadchodzącym składanym Pixelu nie wiemy nic, tym bardziej, że sami włodarze działów odpowiedzialni za tę markę i gałąź od Google studzą zapały. Stwierdzają, że owszem urządzenie powstaje, ale jak na razie to tylko prototypy i nie ma szans na bardzo szybki debiut na sklepowych półkach. Jak na razie skupiają się wokół najnowszych premier czyli Pixel 3A oraz Pixel 3A XL. Oba modele zostały oficjalnie zaprezentowane wczoraj, jednak czy zdobędą na tyle duże zainteresowanie ze strony klientów tego nie wiemy, okaże się dopiero wówczas gdy te będą dostępne w sklepach.

Jesteście zainteresowani składanym telefonem od amerykańskiego giganta z Mountain View? Czy jednak czekacie na zauważalnie bliższe debiuty chociażby składanego telefonu od Xiaomi?

Źródło: phonearena.com

Xiaomi Mi A3 i Mi A3 Lite będą świetnie wyposażone

Wcześniejszy wpis

Wyniki kwartalne Apple bez zaskoczeń

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android