0

Do tej pory jeśli chodzi o szybkość ładowania swoich flagowców mam mieszane uczucia. Większość producentów sprzętu mobilnego w tym kontekście mocno poszła do przodu, pojawiły się już ładowarki i urządzenia obsługujące 40 W czy nawet 50 W ładowanie, a wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli oficjalnie poznać ładowanie baterii o mocy nawet 100 W. Oczywiście szybkie ładowanie prócz kilku zalet ma też zasadniczą wadę. Mianowicie szybkość zużycia ogniwa, tutaj postęp jego wyniszczenia są szybkie i trzeba się liczyć z tym, że tak właściwie to coś za coś. W przypadku Samsunga do tej pory Galaxy S10 ładowały do 18 W mocy, w przypadku najnowszych modeli sytuacja uległa poprawie i koreański producent podbił stawkę do 25 W, ale to nadal mniej niż konkurencja. Dlatego też w najnowszej generacji swoich phabletów sytuacja może ulec znacznej poprawie.

Najnowszy Samsung Galaxy Note 10 ma zadebiutować już w tegoroczne wakacje, co prawda nie znamy oficjalnej daty premiery, ale na najnowsze urządzenie od koreańskiego producenta nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Dlatego też na portalach technologicznych pojawiają się kolejne informacje związane z Galaxy Note 10. Wczoraj pisałem na temat zakrzywionego wyświetlacza, dzisiaj mamy nowe dane związane z szybkim ładowaniem.

Wracając do sedna Samsung Galaxy Note 10 będzie wyposażony w szybkie ładowanie. Spekuluje się i plotki na to wskazują, że będzie ono o mocy od 25 W nawet do 50 W. Jeśli oczywiście tylko te informacje się sprawdzą Samsung z powrotem wróci do czołówki jeśli chodzi o technologię szybkiego ładowania. Pamiętajcie jedynie, że powyższe informacje są plotkami, na ich sprawdzenie będziemy musieli niestety poczekać aż do oficjalnej premiery Samsunga Galaxy Note 10.

Źródło: pocketnow.com

Sennheiser Momentum On-Ear Wireless – recenzja

Wcześniejszy wpis

Oppo Reno Lite trafi niedługo na rynek?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android