0

To czy zakrzywiony ekran jest dobrym rozwiązaniem czy też nie to tak właściwie rozprawa na całkiem duży objętościowo artykuł. Bowiem są tacy, którzy takie rozwiązanie się bardzo podoba, są tacy, którzy unikają go jak ognia. Osobiście mieszczę się gdzieś w połowie stawki, bowiem ostatnie rozwiązania znane z linii Galaxy S10 przypadły mi do gustu. Wyświetlacz jest bardziej obły, dobrze leży w dłoniach, a przy okazji nie zdarzało mi się przypadkowe naciśnięcie ekranu. Sytuacja podobnie wyglądała, gdy miałem okazję testować Huawei Mate 20 Pro, wówczas to zakrzywienie wyświetlacza w żaden sposób mi nie przeszkadzało. Nadchodzący Samsung Galaxy Note 10 ma być zdecydowanie agresywniejszy pod tym względem.

Według kolejnych przeciekowych informacji Samsung w przypadku swojego nadchodzącego flagowca zdecydował się na zaimplementowanie podwójnie zakrzywionego wyświetlacza, jednak do tej pory jeśli już się pojawiało się ono, nie było zbyt duże. Raczej dodawało charakteru smartfonowi, ale szczególnie rozbudowanej funkcjonalności nie można było z tym rozwiązaniem wiązać. W przypadku Galaxy Note 10 ma być zauważalnie agresywniejsze. Jak na razie nie mamy konkretnych wizualizacji tego rozwiązania, więc tak właściwie ciężko jest cokolwiek więcej na ten temat powiedzieć. Myślę, że możliwe że tylko wersja Pro otrzyma zakrzywienie natomiast już zwykły Galaxy Note 10 będzie miał płaski wyświetlacz. Drugą z nowości, która się pojawiła w plotkach związanych z najnowszym phabletem koreańskiego producenta było przeniesienie kamery do selfie, a tak właściwie całego otworu z prawej strony na środek. Powiem szczerze, że przy tym rozwiązaniu jestem zdecydowanie bardziej sceptyczny niż mocniej zakrzywionym wyświetlaczu.

samsung galaxy note 10 selfie

Dajcie znać co sądzicie o zbliżającym się Samsungu Galaxy Note 10. Czy zakrzywiony mocniej wyświetlacz i aparat do selfie na środku ekranu to dobre rozwiązania?

Źródło: phonearena.com

Nadchodzący Honor 20 Pro w czerni

Wcześniejszy wpis

Samsung szykuje technologię, dzięki której pod ekranem znajdziemy aparat

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy