0

Wydawałoby się, że okres długiego weekendu majowego będzie niezwykle spokojny, można powiedzieć wręcz leniwy. Jednak w praktyce może tekstów i soczystych newsów pojawia się mniej na MobileWorld24.pl to zdecydowanie te, które się już pojawiają u nas na stronie można uznać za ciekawe i warte lektury. Dzisiaj mamy dla Was pierwszą nieco już konkretniejszą dawkę danych dotyczących kolejnego flagowca chińskiego producenta. Mowa tutaj oczywiście o Huawei Mate 30 Pro, który tak właściwie zadebiutuje dopiero w październiku bieżącego roku.

Zaskakujący z całą pewnością jest fakt, że pierwsze informacje dotyczące tego modelu otrzymuje z tak dużym wyprzedzeniem. W przypadku październikowej premiery spodziewałbym się takich danych mniej więcej na przełomie lipca i sierpnia, a tutaj takie zaskoczenie. W takim razie na co wskazują plotki, które pojawiły się na blogach technologicznych?

Po pierwsze Huawei Mate 30 Pro urośnie, według pierwszych informacji ekran będzie miał przekątną 6,71 cala co w porównaniu do Huawei Mate 20 Pro jest zauważalną zmianą ( w zeszłorocznym modelu wyświetlacz miał przekątną 6,39 cala). Podobnie jak wcześniej mamy mieć podwójnie zakrzywiony ekran z czytnikiem linii papilarnych ma być z nim zintegrowany, choć jak na razie nie mamy informacji w jakiej technologii zostanie on wykonany. Specyfikację uzupełniać ma bateria o pojemności 4200 mAh, który dzięki technologii szybkiego ładowania będziemy mogli ładować mocą 55 Wat. Do tego dojdzie poczwórny główny obiektyw, nowy układ napędzający Huawei Mate 30 Pro czyli Kirin 985.

Jak sami widzicie powyższa specyfikacja w jakoś szczególny sposób się nie wyróżnia na tle dzisiejszych flagowców, które można już zakupić w całej Polsce. Czy w takim razie będzie miał Huawei prawdziwego asa w rękawie jeśli chodzi o linię Mate 30? Czas pokaże z całą pewnością na oficjalna premierę urządzenia przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać.

Źródło: gsmarena.com

Tajwańczyk połknął słuchawki AirPods i po wydaleniu nadal działały!

Wcześniejszy wpis

Netflix wkrótce wprowadzi lepszą jakość dźwięku na swojej platformie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android