0

Submarka Huawei – czyli Honor – niedługo zaprezentuje światu swoje nowe flagowce. Zapowiadają się one na bardzo mocne modele bez „flagowej” ceny. Przecieków na ich temat będzie się pojawiać co raz więcej. Dzisiejszy dotyczy przypuszczalnego wyglądu.

Na zdjęciu widzimy tył urządzenia. Zaprezentowano go w czarnej wersji kolorystycznej, która zapewne nie będzie jedyną. Honor jako jeden z pierwszych wprowadzał swoje smartfony w wersji gradientowej, a więc przy dzisiejszej modzie znajdziemy w ofercie i taki. Natomiast design widoczny na zdjęciu powinien być już znany.

Już na pierwszy rzut oka model na zdjęciu przypomina Huawei P30 Pro. Subtelną różnicą jest przeniesienie diody LED obok dolnego aparatu, oraz pozbawienie czujników znajdujących się obok obiektywów we flagowcu Huawei.

Widzimy zatem, że Honor 20 Pro otrzyma trzy obiektywy. Na zdjęciu górny moduł wydaje się być peryskopowy, a zatem smartfon otrzyma kilkukrotny bezstratny zoom. Oznaczać to może, że jego możliwości fotograficzne będą zbliżone do P30 Pro, uznawanego obecnie za jeden z najlepszych smartfonów w aspekcie fotograficznym. Nie może jednak być równie dobry, bo zaniżyłby sprzedaż droższego flagowca Chińczyków.

Premiera modeli 20 i 20 Pro od Honor została zapowiedziana na 21 maja. Dotychczasowe plakaty wskazują, że wyróżnikiem i jednocześnie najmocniejszą cechą modeli mają być aparaty. Zatem być może tańszy flagowiec również otrzyma trzy obiektywy te same co większy brat. Tego dowiemy się już niedługo.

Źródło: pocketnow.com

Netflix wkrótce wprowadzi lepszą jakość dźwięku na swojej platformie

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Note 10 z mocniej zakrzywionymi krawędziami wyświetlacza

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android