0

Szok i niedowierzanie, tak pewnie rozpoczęłyby ten artykuł portale plotkarskie. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że na takim portalu się aktualnie nie znajdujecie. Wstęp do tego tekstu rozpocznę zupełnie inaczej. Mamy długi weekend majowy, więc to dosyć leniwy okres dla Polaków. Wyjeżdżamy, grillujemy jednym słowem odpoczywamy. Dlatego też wziąłem na tapetę temat można rzec lekkostrawny. Jednak czy faktycznie słuchawki AirPods lekkie są dla naszego żołądka? Sam osobiście tego nie miałem okazji testować, ale dosyć nieświadomie jeden Tajwańczyk sprawdził to na własnej skórze, albo inaczej – przez własny żołądek. Pamiętajcie tylko jedno nie róbcie tego sami w domu.

Cała akcja miała miejsce na Tajwanie. Jeden z mieszkańców tegoż kraju zasnął ze słuchawkami od giganta z Cupertino w uszach. Wydawałoby się, że podczas snu nic AirPods nie powinno się zdarzyć, jednak po przebudzeniu Tajwańczyk zorientował się, że jednej z pchełek nie ma już w uchu, a ich lokalizator wskazuje, że są w jego ciele. Czym prędzej udał się do pobliskiego szpitala, gdzie po wykonaniu RTG okazało się, że owy delikwent musiał nieświadomie połknąć jedną ze słuchawek. Na szczęście cała sytuacja nie była niebezpieczna dla Tajwańczyka. Wystarczyły środki przeczyszczające by pozbyć się AirPods z organizmu. Zaskoczeniem w tym wszystkim jest fakt, że słuchawki później działały bez zarzutów. Dowodem całej sytuacji jest wcześniej wspomniane zdjęcie RTG, na którym rzekomo widać słuchawki giganta z Cupertino.

airpods połknięte

Morał z tej bajki jest bardzo prosty, słuchawki AirPods są wytrzymałe i bez przeszkód wytrzymują działanie soków trawiennych. Jednak nie próbujcie sami połykać swoich słuchawek od Apple. Powiem szczerze, że sam się zastanawiam jak można bezwiednie połknąć jedną ze pchełek. Nie są one przecież aż tak mikroskopijnych rozmiarów, ale widać można. Liczę, że tym razem wybaczycie mi lekki temat, przecież mamy właśnie środek długiego weekendu majowego.

Źródło: pocketnow.com

Nowy model z Chin, czyli Vivo Z3x

Wcześniejszy wpis

Pierwsze konkretne informacje na temat Huawei Mate 30 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy