0

Z początkiem bieżącego roku chiński producent postanowił nieco posprzątać portfolio swoich urządzeń, dzięki czemu oficjalnie mogliśmy poznać między innymi nową linię urządzeń Redmi. Którą notabene doskonale znamy, jednak dzięki takiemu zestawieniu  i zmianom w niedalekiej przyszłości poznamy flagowca chińskiego producenta właśnie od submarki Redmi. Według przeciekowych informacji otrzymamy telefon specyfikacją praktycznie w ogóle nie odbiegający od aktualnych standardów, a znając możliwości chińskiego producenta jeżeli chodzi o świetną wycenę możemy mieć flagowy telefon za około 1700 zł. W takim razie jakie pojawiły się nowe doniesienia na temat tego urządzenia?

Przede wszystkim potwierdzają się informacje, że sercem telefonu ma być najmocniejszy układ Qualcomma czyli Snapdragon 855, do tego najpewniej dojdzie jeszcze 8 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Jednak największą nowością spośród wszystkich do tej pory urządzeń Xiaomi jest zastosowanie wysuwanej przedniej kamery do selfie. Jeśli chodzi o specyfikację głównego aparatu mamy zyskać „potrójny” główne oczko wraz z diodą doświetlającą LED, w konfiguracji 48 Mpx, 13 Mpx oraz 8 Mpx. W przypadku wyświetlacza mamy do czynienia z przekątną 6,39 cala, który pracować będzie z maksymalną rozdzielczością Full HD+.

Czy w takim razie czy dla najnowszego flagowca chińskiego producenta największym konkurentem czasem nie będzie właśnie inny smartfon Xiaomi – Mi 9? Powiem szczerze, że sytuacja może zrobić się niezwykle ciekawa i liczę, że w tym wypadku Chińczycy podtrzymają tradycję dobrze wycenionych telefonów. Jesteście zainteresowani najnowszym flagowcem od chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Kolejna generacja Apple AirPods jeszcze w tym roku?

Wcześniejszy wpis

Sprzedaż smartfonów Sony – brak powodów do radości?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android