0

W czasie panowania dzisiejszej mody na pozbywanie się gniazda MiniJack w smartfonach wielu użytkowników przesiada się na słuchawki bezprzewodowe. Jednym z najpopularniejszych modeli w tej kategorii są AirPods od Apple. Niedawno Apple wypuściło ich ulepszoną wersję. Czy można już niedługo spodziewać się kolejnej, trzeciej wersji?

Wersja druga AirPods’ów zadebiutowała pod koniec marca. Producent wzbogacił je względem poprzednika m.in. o ładowanie bezprzewodowe. Nie minęło zatem wiele od ich debiutu na rynku. Jednak według ostatniego raportu trzecia generacja AirPods lub AirPods 3 może być w drodze. DigiTimes donosi, że AirPods 3 mogą pojawić  się oficjalne do końca 2019 roku.

Trzecia generacja AirPods zachowa wszystkie cechy i funkcje obecnego modelu, ale dodana zostanie technologię redukcji szumów do miksu. Raport wspomina również firmę Inventec z siedzibą na Tajwanie jako firmę produkującą i montującą.

Według statystyk, 35 milionów urządzeń AirPods sprzedało się w 2018 roku. Apple przejęło w ten sposób 75% światowego udziału w bezprzewodowych zestawach słuchawkowych. AirPods są na pewno inne od konkurencji. Ich forma nadal może się wydawać futurystyczna. Jednak największą ich wadą według mnie jest ich kształt – nie każdemu będzie on pasował do ucha. Forma tych słuchawek wymusza brak możliwości dopasowania pod potrzeby użytkownika.

AirPods zyskały jednak wielu zwolenników, którzy są w stanie wydać na nie kwotę $159 lub nawet $199 odpowiednio za model starszy i nowszy. Być może niedługo zobaczymy jakie zmiany przyniesie trzecia generacja.

Źródło: pocketnow.com, foter.com

Huawei MateBook E – tablet i laptop w jednym

Wcześniejszy wpis

Nowe wieści na temat flagowca Redmi

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy