0

Hybryda laptopa i tabletu jest dobrym wyborem dla osób preferujących używanie urządzeń mobilnych. Sprawdzi się zarówno do pracy, ale również do pokazywania prezentacji w firmie czy oglądania filmów na kanapie. Huawei zauważył ten potencjał i wprowadza na rynek nowe urządzenie z serii MateBook.

Na konferencji w Szanghaju Huawei zaprezentował MateBook’a E. Jest to połączenie cech laptopa i tabletu. Forma przypomina urządzenia z serii Surface od Microsoft. Klawiatura po zamknięciu pełni funkcje etui.

MateBook E posiada ekran 12-calowy o rozdzielczości 2160×1440 w proporcjach 3:2. Procesor to Snapdragon 850 wspierany przez 8 GB RAM-u i 512 lub 256 GB pamięci SSD. Całość pracuje na systemie operacyjnym Windows 10.

Sprzęt wspiera sieć 4G LTE i można w nim umieścić kartę Nano-SIM. Szybką transmisję danych zapewni LTE kategorii 16. Zadbano o prędkość pracy w sieci. Nowa wieloantenowa technologia odbioru 4 × 4 MIMO sprawia, że ​​połączenie sieciowe 4G jest bardziej stabilne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wykorzystuje również niezależną technologię separacji powietrza antenowego Bluetooth, która zapewnia, że ​​Bluetooth i WiFi nie będą już wzajemnie zakłócać.

Waga urządzenia to 698 gramów, a grubość to zaledwie 8,5 mm po złożeniu. Cena nie jest jeszcze znana. Na pewno jest to kolejna ciekawa propozycja, którą znajdziemy w portfolio chińskiego producenta.

Źródło: gizchina.com

Jaki smartfon sprzedawał się najlepiej w 2018? Tym razem zaskoczeń nie ma.

Wcześniejszy wpis

Kolejna generacja Apple AirPods jeszcze w tym roku?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy