0

Motorola już od jakiegoś czasu walczy głównie o klientów z niższej i średniej półki cenowej. Niedawno na Mobileworld24 mogliście przeczytać recenzję Motoroli Moto E5, która okazała się całkiem udanym budżetowym modelem kosztującym mniej niż 500 zł. Wszystko wskazuje na to, że producent pracuje nad kolejną, nieco udoskonaloną generacją tego urządzenia. Motorola Moto E6, której specyfikację poznaliśmy, podobnie jak poprzednik, również powinna sprawdzić się u mniej wymagających osób.

Na froncie urządzenia znajdzie się wyświetlacz o przekątnej 5,45 cala, proporcjach 18:9 i rozdzielczości HD+ (720 x 1440 pikseli). Jeśli producent zatroszczy się o odpowiednio wąskie ramki może być to bardzo kompaktowe urządzenie. Motorola Moto G6 ma być wyposażona w procesor Qualcomm Snapdragon 430. Jest to ośmiordzeniowa jednostka, która co prawda lata świetności ma już za sobą, ale powinna zapewnić wyższą wydajność i płynność w codziennych zadaniach niż Snapdragon 425, na który zdecydowano się w Moto E5. Procesor ten ma współpracować z 2 GB pamięci RAM. Nabywca będzie miał do wyboru wersje wyposażone w 32 GB i 64 GB pamięci wbudowanej.

Na pleckach urządzenia znajdzie się pojedynczy aparat główny o rozdzielczości 13 Mpx ze światłem f/2.0. Kamera do selfie będzie się natomiast charakteryzowała rozdzielczością 5 Mpx. Po wyjęciu z pudełka Motorola Moto E6 będzie działała pod kontrolą niemal czystego systemu Android 9 Pie. Urządzenie w pierwszej kolejności ma trafić do oferty jednego z operatorów w USA, ale później prawdopodobnie trafi również na inne rynki. Sukces tego modelu w dużej mierze zależał będzie od tego w jakiej cenie będzie oferowany potencjalnym nabywcom.

Na zdjęciu tytułowym Motorola Moto E5 – recenzja pod linkiem.

Źródło: PhoneRadar

Realme X – groźny konkurent dla Xiaomi Mi 9?

Wcześniejszy wpis

Mamy nowe informacje na temat Xiaomi Mi Band 4

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android