0

Obecne plotki dotyczące nadchodzących iPhone’ów nie wróżą im przesadnej urody. Najwięcej się słyszy o dziwnym ułożeniu kamer na pleckach. Gusty są różne – być może są jacyś zwolennicy takowego ułożenia. Czy nowy iPhone będzie wyglądać źle?

Ostatnio na Weibo zostało zamieszczone przez Slashleaks zdjęcie, które wzbudza mieszane uczucia fanów technologii mobilnej. Przedstawia ono formy urządzeń, których używa się do produkcji pokrowców na telefony. Na zdjęciu widzimy formy, jak się już można domyślić, rzekekomo nowy iPhone 11 i 11 Max. Co więcej, widzimy ich tył.

 

iphone

W obu przypadkach w lewym górnym rogu zobaczymy obudowę obiektywów. Mają one kształt kwadratu. Jeżeli zdjęcie jest rzetelne, to potwierdza się paskudny pomysł ułożenia obiektywów. Dodatkowo obiektywy mają większą średnicę niż dioda LED. Całość nie wygląda dobrze i najwyraźniej nie przypadła do gustu – możemy znaleźć już w sieci określenia takie jak „upośledzona płyta indukcyjna”.

Osobiście cały czas mam nadzieję, że te spekulacje okażą się nieprawdziwe. Nie chce mi się wierzyć, że designerzy Apple mogliby stworzyć takie dziwadło i wypuścić je na rynek. Osobiście uważam, że to tylko jedne z możliwych opcji wyglądu urządzenia, które niekoniecznie zostały wybrane. Pocieszeniem jest fakt, że najprawdopodobniej znajdziemy z tyłu 3 obiektywy aparatu.

Opinie o designie iPhone’ów są obecnie podzielone. Są zwolennicy, którzy uważają go za estetyczny i elegancki. Przeciwnicy wyśmiewają wielki notch, powtórkę wrażeń z iPhone X, a także odstający aparat. Nie należy zapominać, że to rzecz gustu czy coś się komuś podoba, czy też nie.

Źródło: pocketnow.com, OnLeaks, cashkaro.com

Oppo A9 zadebiutował na chińskim rynku

Wcześniejszy wpis

Nubia Red Magic 3 oficjalnie zapowiedziana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS