0

Nubia jest jednym z najbardziej liczących się producentów smartfonów dla graczy na rynku. Firma oficjalnie zapowiedziała swój nowy model, który będzie ulepszoną wersją Nubii Red Magic Mars wprowadzonej na rynek pod koniec ubiegłego roku. Nubia Red Magic 3 oferuje liczne usprawnienia względem wcześniejszego modelu.

Nubia Red Magic 3 została wyposażona w duży wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,65 cala. Panel ten charakteryzuje się rozdzielczością Full HD. Częstotliwość odświeżania obrazu wynosi 90 Hz, a dotyku 240 Hz, co pozwala na zminimalizowanie czasu, jaki telefon potrzebuje, aby zareagować na dotyk. Urządzenie posiada baterię o pojemności aż 5000 mAh. Ogniwo można ładować korzystając z szybkiej ładowarki o mocy 27 W. Mimo tak dużego akumulatora telefon ma jedynie 6,65 mm grubości.

Sercem urządzenia jest stworzony z myślą o najwydajniejszych flagowcach procesor Qualcomm Snapdragon 855. W zależności od wersji współpracuje on z 6 GB, 8 GB lub nawet 12 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika, w zależności od wybranej konfiguracji przeznaczono 64 GB, 128 GB lub 256 GB. Za utrzymanie urządzenia w niskiej temperaturze odpowiada ulepszony system chłodzenia ICE 2.0. Na pokładzie nie zabraknie również głośników stereo. Standard IP55 daje pewność, że pył i zachlapania nie uszkodzą urządzenia. Telefon działa pod kontrolą Androida 9 Pie z nakładką Red Magic OS 2.0.

Nubia Red Magic 3 ma zadziwiać również możliwościami fotograficznymi. Na pleckach znalazł się pojedynczy aparat z matrycą Sony o rozdzielczości 48 Mpx. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy telefon, który pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K i tworzenie wideo w zwolnionym tempie z 1920 klatkami/sekundę. Na froncie znalazła się natomiast kamera do selfie o rozdzielczości 16 Mpx.

Telefon będzie dostępny w Chinach od 3 maja.

Źródło:GizChina

Paskudny aparat w iPhone’ach potwierdzony?

Wcześniejszy wpis

Motorola Razr (2019) na zdjęciach

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy