0

Składane telefony wzbudzają w ostatnim czasie duże zainteresowanie mediów technologicznych z całego świata. Nic dziwnego – wiele osób widzi w nich przyszłość urządzeń mobilnych. Do tej pory najwięcej mówiło się o Samsungu Galaxy Fold, który podczas pierwszych testów okazał się urządzeniem wymagającym poprawy, oraz o Huawei Mate X. Również Xiaomi opublikowało w mediach społecznościowych film prezentujący ich wizję składanego urządzenia. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo do tego grona dołączy urządzenie kolejnego producenta – Motorola Razr (2019).

Opublikowane w sieci grafiki prasowe pokazują jaki pomysł na składane urządzenia ma Motorola. Samsunga Galaxy Fold i Huawei Mate X posiadają wyświetlacze o rozmiarze podobnym do ekranów w tabletach, a po złożeniu są podobnych rozmiarów jak przeciętny smartfon. Już na pierwszy rzut oka widać, że w przeciwieństwie do nich Motorola Razr (2019) będzie miała wyświetlacz o rozmiarach podobnych do tych z jakimi możemy spotkać się w większości telefonów, a po złożeniu będzie miała bardziej kompaktowe rozmiary.

Wyświetlacz będzie składał się do środka, co zminimalizuje ryzyko jego uszkodzenia. Dodatkowo w dolnej części znalazła się grubsza belka, która ułatwia składanie telefonu i uniemożliwia jego przypadkowe uruchomienie. W górnej części ekranu umieszczone będzie spore wcięcie, w którym prawdopodobnie znajdzie się aparat do selfie oraz głośnik do rozmów. Główny obiektyw aparatu będzie się jednak znajdował po przeciwnej stronie konstrukcji.

Specyfikacja, dostępność oraz data premiery na chwilę obecną pozostają nieznane. Cena urządzenie powinna być jednak niższa niż w przypadku produktów Samsunga i Huawei.

Źródło: GizChina, /LEAKS

Nubia Red Magic 3 oficjalnie zapowiedziana

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy Note 10 Pro z dużą baterią

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy