0

Obecnie w Hongkongu trwa wydarzenie Global Sources 2019. Producenci telefonów próbują przyciągnąć uwagę ekspertów i opinii publicznej najnowszymi produktami. Marka ELEPHONE postanowiła skorzystać z okazji i zaprezentowała nowe modele. Spójrzmy na kolejne nowinki z Chin.

Należy zaznaczyć, że producent pokazał jedynie zdjęcia z wystawy. Przy niektórych nie ujawnił specyfikacji. Tak jest z modelem ELEPHONE U2. Ma on chowany aparat frontowy, a trzy obiektywy z tyłu obudowy.

Więcej wiemy o tajemniczym modelu z serii U. Zdjęcie jest ucięte w odpowiednim miejscu, aby nie było widać nazwy. Smartfon ma ekran 6,35 cala o rozdzielczości FullHD+, z dziurką na obiektyw aparatu frontowego. Sercem smartfona jest procesor MediaTek Helio P90, wspierany przez 8 GB RAM-u. Użytkownik na dane otrzymuje 128 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu znajdziemy potrójny aparat o rozdzielczości 48MP+5MP+2MP. Ukryte w dziurce frontowe oczko ma natomiast 16 MP. Cała konstrukcja jest zasilana przez baterię o pojemności 3800 mAh.

Tańsza linia A również zyska nowy produkt – ELEPHONE A6 Max. Nie wiemy o nim zbyt wiele – będzie mieć duży wyświetlacz z wcięciem, oraz przystępną cenę. Więcej wiadomo o modelu ELEPHONE A7H. Ma on wyświetlacz 6,41 cala o rozdzielczości HD+. Za pracę odpowiada procesor MediaTek Helio P23, 4 GB pamięci RAM, a użytkownik otrzymuje 64 GB pamięci wewnętrznej. Aparat tylni będzie podwójny, główny o rozdzielczości 13MP, a z frontu kamera do selfie 8MP. Bateria będzie mieć pojemność 3900 mAh.

Wystawa będzie trwać do 21 kwietnia.

Źródło: gizchina.com

Microsoft Surface Hub 2S – rewolucja prezentacji?

Wcześniejszy wpis

Nokia 9 PureView – najnowsza aktualizacja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android