0

Vivo to kolejna z chińskich marek, która usilnie walczy o klientów. Stara się zaskakiwać ciekawymi cechami. Przyjrzyjmy się nadchodzącemu modelowi – Vivo Y17. Może on okazać się udanym średniakiem.

W tym smartfonie cechą, która ma przemawiać za jego wyborem, będzie bateria. Ogniwo będzie mieć pojemność aż 5000 mAh. Przy dobrej optymalizacji, taka pojemność może zapewnić ok. 3 dni pracy. Jest też ryzyko, że pogrubi urządzenie. Urządzenie będzie wspierać podwójne szybkie ładowanie.

Kolejny ciekawy element to frontowy aparat. Jego rozdzielczość ma wynosić 20 MP. Natomiast z tyłu znajdziemy potrójny aparat, wspierany przez sztuczną inteligencję.

Reszta cech urządzenia jest nam już dobrze znana i popularna w dzisiejszych modelach. Z przodu duży wyświetlacz o przekątnej 6,35 cala. Ma on oczywiście wąskie ramki po bokach, podbródek i notch w kształcie kropli. Wykonany będzie najpewniej ze szkła lub plastiku, a tył będzie błyszczeć. Pod maską znajdziemy procesor MediaTek Helio P35. Oferowany będzie w wersji 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci na dane. Ta ostatnia może ucieszyć, gdyż nawet dużo droższe urządzenia potrafią mieć tą pamięć mniejszą.

Vivo Y17 zapowiada się na urządzenie kierowane do osób, którym telefon ciągle się rozładowuje przed powrotem do domu. Tak duża bateria zapewni długie działanie. Pozostałe cechy będą na optymalnym poziomie.

Źródło: gizchina.com

Rodzina Galaxy S10 sprzedaje się lepiej niż poprzednicy

Wcześniejszy wpis

Trzy aparaty we wszystkich nowych iPhone’ach?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android