0

Obecnie jednym z najważniejszych tematów na rynku technologicznym jest afera związania z uszkodzeniami ekranu Samsunga Galaxy Fold. Producent poza lekkiej wtopie osiągnął ostatnio również sukces. Chodzi o sprzedaż modeli z serii S10.

Samsung swoje obecne flagowce może bez wątpienia zaliczyć do udanych. Według Counterpoint Research, łączna sprzedaż Galaxy S10, S10e i S10+ w pierwszym tygodniu w USA jest o 16% wyższa niż S9 i S9+ w tym samym czasie w ubiegłym roku.

Jedną z przyczyn tego sukcesu jest ilość modeli – seria S9 liczyła tylko dwa. W tym roku producent pokusił się o dodatkowy odchudzony model. Ciekawostką jest fakt, że Galaxy S10e jest obecnie najsłabszym urządzeniem sprzedającym w tym trio, ale mimo to dodatkowa sprzedaż wygenerowana przez ten telefon pomogła rodzinie S10 wyprzedzić poprzednią generację. Drugi powód to innowacyjność serii S10 – odświeżono w nich stylistykę. Zeszłoroczne „eski” były jedynie poprawionymi wersjami Galaxy S8 i S8+. W myśl „po co naprawiać coś, co nie jest zepsute” modele S9 i S9+ otrzymały lepsze podzespoły i aparaty.

Sprzedaż całej rodziny jest całkowicie uzasadniona. Flagowce przez wielu mogą być uznane za najlepsze obecnie dostępne smartfony. Samsung Galaxy S10+ zawiera praktycznie wszystkie możliwe cechy dostępne w smartfonie. Również pod wieloma względami przebija konkurencję w rankingach. Krótko mówiąc – Samsung po raz kolejny pokazał, że wie jak produkować flagowce.

Źródło: gizchina.com

Huawei P30 Pro trudny w naprawie

Wcześniejszy wpis

Vivo Y17 – udany chiński średniak

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android