0

Flagowe modele OnePlus zbliżają się nieubłagalnie. Spekulacji na ich temat jest co raz więcej. W internecie pojawiły się zdjęcia, które mają przedstawiać nadchodzące modele – OnePlus 7 i 7 Pro.

Nowością w tym roku mają być dwa modele – do bazowego dołączy też wersja z pro w nazwie. Zatem producent idzie w trend wydawania modelu flagowego i drugiego lekko odchudzonego. Z renderów wynika, że OnePlus 7 będzie kontynuować stylistykę zapoczątkowaną przez poprzednika. Z frontu zobaczymy ekran z kropelkowym notchem i podbródkiem. Jego wielkość ma zostać zmniejszona do 6,2 cala. Cała konstrukcja ma mieć wymiary 157.7 x 74.8 x 8.1 mm.

oneplus 7

OnePlus 7 Pro ma być tym ciekawszym wydaniem. Z frontu nie znajdziemy notch’a – zastąpi go wysuwany moduł aparatu. Ma również otrzymać trzy aparaty. Dioda LED będzie umieszczona pod obudową, inaczej niż w modelu bazowym, gdzie zostanie wkomponowana w obudowę podwójnego aparatu.

Specyfikacja będzie w obu modelach na flagowym poziomie. Sercem będzie Snapdragon 855, połączony z maksymalnie 10 GB pamięci RAM. Zabraknie niestety gniazda słuchawkowego 3,5 mm. W ekran zostanie zatopiony czytnik linii papilarnych. Całość zasili bateria o pojemności 4150 mAh (rzekoma pojemność mniejszego modelu).

OnePlusy z serii 7 zapowiadają się na kolejne udane urządzenia chińskiego producenta. Ich premiera została zapowiedziana na 14 maja. Widzimy tu po raz kolejny sytuację wydawania modelu lekko odchudzonego i drugiego w pełni flagowego. Czekamy na kolejne informacje o tych modelach.

Źródło: gizchina.com

Kolejne telewizory od marki Xiaomi

Wcześniejszy wpis

Huawei P30 Pro trudny w naprawie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android